Skocz do zawartości

Jednolity czarny, niebieski lub biały ekran


VanRzuf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam problem z komputerem stacjonarnym. Ostatnio kilka razy zdarzyło się, że ekran na chwilę się wyłączył i włączył z informacją "sterownik obrazu przestał działać ale odzyskał sprawność". Niezależnie od tego, czy grałem w grę czy przeglądałem internet. Przedwczoraj pojawił się jednolity czarny i niebieski ekran chyba ze 3 razy w ciągu całego dnia. Komputer nie odpowiadał na nic (ctrl+alt+del, capslock). Dzisiaj wieczorem tragedia totalna. Chwil kilka po wczytaniu systemu wywala mi biały, czarny i niebieski ekran. W ciągu pisania tego postu wywaliło mi już 3 razy z czego po jednym wywaliło mi konto GG z ustawień AQQ, przerzuciłem się na laptopa. Kondensatory na płycie głównej, zasilaczu, karcie graficznej wyglądają jak na moje oko OK. Karta graficzna jest podpięta do telewizora za pomocą kabla HDMI. Wczoraj przeinstalowałem sterowniki od karty graficznej. Wydaje mi się, że to karta graficzna ale wolę się upewnić, zanim wyślę na gwarancję coś. Zasilacz to OCZ StealthXStream2 500W

post-9794-0-56738200-1400450121_thumb.jpg

 

 

13:40 Od jakichś 2 godzin siedzę w trybie awaryjnym i nic się nie stało póki co, może przeinstalować system? I tak już się nosiłem z tym od jakiegoś czasu.

 

15:15 dalej bez ściny

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Skoro w awaryjnym jest OK to spróbuj czystego rozruchu wg. opisu - KLIK.

Jeżeli nadal będziesz miał problem to pokaż Sensors z HWInfo wg opisu w zasadach działu.

 

Dodatkowo skopiuj na pulpit katalog c:\Windows\System32\winevt\ - spakuj go, shostuj i daj linka.

Napisz jaką masz wersję Microsoft .Net Framework w Programy i funkcje panelu sterowania.

Edytowane przez wieslaw531
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...