Skocz do zawartości

Laptop- totalny brak reakcji


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakładam temat, ponieważ po długim poszukiwaniu w internecie oraz również na tym forum nie potrafię znaleźć rozwiązania dla mojego problemu (może dlatego, że nie potrafię go krótko zdefiniować). Laptop po prostu nie reaguje, nie jest to jednak zwykłe zawieszenie. Na ekranie tylko tapeta bez ikon, bez niczego, myszka jest, ale nie reaguje na lewy ani prawy przycisk, nie mogę włączyć menagera zadań, nie mogę uruchomić ponownie, mogę tylko mechanicznie wyłączyć i włączyć komputer, w tym wypadku wraca on do tego samego ekranu, nie ładuje się wcześniej, nie mogę przez to włączyć trybu awaryjnego.

Jak to się stało- najpierw Chrome przestało reagować, chciałam uruchomić ponownie, ale zauważym, że są aktualizacje Windows Update do pobrania, zostały pobrane po czym komputer miał zostać uruchomiony ponownie, ale to się nie udało tylko pojawił się opisywany wcześniej przeze mnie ekran, czyli czysta tapeta.

Przepraszam, nie potrafię bardziej fachowo i skrótowo opisać mojego problemu. Mimo tego, mam nadzieję na pomoc z Państwa strony! Dziękuję serdecznie i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...