Skocz do zawartości

Nowa klawiatura = bad pool caller


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od dawna miałem kłopoty z klawiatura posiadającą jeszcze tą starą okrągłą wtyczkę.

Często przy używaniu musiałem poprawiać wejście, jak nie była do końca włączona przy włączaniu systemu to musiałem restartować komp. Zabawa trwała w najlepsze do momentu jak w dniu wczorajszym pociągneła za kabel i coś zepsuła. klawiatura w żadnym wypadku nie chciała działać a w momencie podłączenia nowej klawiatura (na USB ) i uruchomieniu komputera najpierw pojawiło się normalne pierwsze okienko potem okienko ze możliwymi sposobami uruchumienia kompa przy wybieraniu normalnego uruchomienia lub z ostatnią działającą konfiguracją pojawiał się blue screen ( w sumie powinno być green screen gdyż odcień był zielony) z BAD_POOL_CALLER

I informacją techniczną

STOP 0x000000c2 (0x00000050, 0xE1D77000,0x00000077,0x16800000)

 

Klawiatura Genius SlimStar i222 ULTRA SLIM MULTIMEDIA

Windows XP

 

P.S

działały tryby awaryjne

9551594600_1399398059_thumb.jpg

w najbliższym czasie muszę zrobić prezentację pomoże ktośicon_pytajnik.GIF

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Użyj trybu naprawczego z płytki Windows-a, czyli musisz wejść na twoją partycję (przed instalacją) i wciśnij jak dobrze pamiętam R,

jak widzę błąd jest systemowy, przywrócenie myślę że nic nie da i wtedy znowu ci wywali ten green screen, więc lepiej przeinstalować - naprawić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...