Skocz do zawartości

Problem ze stroną eBay.pl


Hajasz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Czy ktoś wie dlaczego na strone www.eBay.pl kiedy chcemy się kontaktować z klientem

musimy wklepywać kod z cyferkami.

Niby to żadna nowość ale na tej stronie wpisywane cyferki są zawsze niepoprawne (przynajmniej ja tak mam)

a widać je wyraźnie więc nie ma mowy o źle wpisanych.

Kiedy naciskam podpowiedz na win xp wyświetlał się taki mały odtwarzacz audio, gdzie głos podawał cyferki

oczywiście inne niż te, które były pokazane.

Odkąd jestem na Win 7 nie chce mi się wyświetlać ten odtwarzacz ani na IE11 ani na Firefox 29

Przypuszczam, że namieszałem sobie po tym jak zainstalowałem Ad Muncher, który jak wyczytałem sporo

miesza w javascript.

Program odinstalowałem ale problem pozostał. Da się to jakoś naprawić ?

 

Na IE11 problem ustąpił bo przeglądarka poprosiła o włączenie jakiegoś dodatku.

Na Firefox problem jest dalej.

Tak to wygląda. Zamiast odtwarzacza jest szary prostokąt.

post-3086-0-16113200-1399331176_thumb.jpg

 

Sprawdzałem na starym dysku z Windows XP + Firefox 29 + Ad Muncher i tam wszystko działa poprawnie.

Więc ani Ad Muncher ani AdBlock nie mają tu nic do rzeczy.

Na nowym dysku z Windows 7 nie pomogło ani zresetowanie Firefox'a ani odinstalowanie i ponowna instalacja.

Już nie mam pomysłów w czym tkwi problem.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Ok sprawa załatwiona.

Jak w powiedzeniu, że nowe może być wrogiem starego usunąłem Firefox'a i zainstalowałem

jakąś starą wersję, która po wejściu na ową stronę poprosiła o zainstalowanie wtyczki Quicktime.

Po zainstalowaniu uaktualniłem przeglądarkę do ostatniej wersji i wszystko działa pięknie.

Tym samym temat zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...