Skocz do zawartości

ster. openGL stracił połączenie ze ster. ekr.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam problem, ponieważ gdy włączam jakąś grę malo wymagającą na najnizszych ustawieniach to po 2 minutach robi się czarny obraz i wyrzuca do pulpitu po czym pojawia się taki komunikat (przetłumaczone):  (Windows cytat) NVIDIA sterownik Open GL stracił połączenie ze sterownikiem ekranu z powodu przekroczenia li mitu czasu Okna na zewnątrz i nie jest w stanie w dalszym ciągu ...Aplikacja nie mogła kontynuować rendering ponieważ Microsoft Windows nakłada termin został przekroczony (TDR). Po kliknieciu otwiera mi przegladarke i przenosi na ta strone: http://nvidia.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/3007

 

 

Zamieszczam małe zdjęcie tego błędu w zalączniku.

 

A w innych grach po chwili pojawia sie czarny obraz i wyskakuje komunikat z overwolf, przypuszczam ze to dlatego ze karta graficzna sie grzeje czy cos.Tak to ma 68-70 stopni jak jestem na pulpicie a jak gram w niektore gry to nawet 80stopni widzialem w programie speedfan. Rowniez zamieszczam plik ss z bledem. A wiatraczek dopiero zaczyna sie troche szybciej krecic przy 70 stopniach a tak to na wolnych obrotach sie kreci. Ale tez nie ma szalu z tym wiatraczkiem z karty. Karta graf. nvidia gt120 Ps. gdy wlaczam czy wylaczam komputer to przez 2 sekundy glosno chodzi wiatraczek i kreci sie na maksa z karty graf.

post-13096-0-01074200-1399130595_thumb.jpg

post-13096-0-11816400-1399131571_thumb.jpg

post-13096-0-20312500-1399135290_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...