Skocz do zawartości

VNC / TeamViewer - Odzyskiwanie haseł


ewenement

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Niestety nie wiem, ale może by spróbować odzyskać utracony plik? Np. Recuva lub Restoration file recovery albo Puran File Recovery, a i są dostępne wersje portable.

 

I zabezpieczyć się Managerem Haseł? 1 silne hasło, które zabezpiecza wiele haseł (kont poczt. itd)? I zapisuje zabezpieczony plik z profilem / przy minimalizacji programu wymaga hasła dostępu -  KeePass Password Safe / do potestowania wersja portable (jest PL tylko trzeba zmienić w ustawieniach) klik tworzysz tyle kont z hasłami ile chcesz / możesz kopiować hasła (zakropkowane) i wklejać do formularza logowania lub zapisać konta już z odkrytym hasłem do pliku txt, dobre bo przenośne, a i kopiowane hasła jest bezpieczniejsze przy obcej osobie w mniej znajomym miejscu. Do tego Firefox Portable z PublicFox i Master Password+ i żeś jest król.

 

sshot_1.jpg

sshot_2.jpg

sshot_3.jpg

sshot_4.jpg

 

Master Password+

 

sshot_1.jpg

sshot_2.jpg

sshot_3.jpg

Ustawień w pierdu / hasło aby mieć dostęp do przeglądarki / blokowanie po ustalonym czasie podczas bezczynności / blokowanie ręczne przy odchodzeniu od kompa / blokowanie dostępu do ustawień dodatku (wejście hasłem) / blokowanie wyłączenia dodatku (wejście hasłem)  :lol: 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...