Skocz do zawartości

Kopia systemu, lenovo i inne


Anonim8

Rekomendowane odpowiedzi

Systuacja wyglada nastepująco - rok temu , mój serdeczny przyjaciel zrobił kopię dysku na lapku lenovo (system vista) za pomocą fabrycznego narzędzia One key Rescue system. W tym miejscu zaznaczam, że plik kopii ma ponad 200gb i nie zawiera żadnego rozszerzenia.

Zostały skopiowane dwie partycje C i D. C ma 192gb a D 1,9gb. Jest to kopia danych a nie sektor w sektor. Plik nie posiada żadnego rozszerzenia. Mozna go dowolnie przeglądać, wszystkie dane są. I teraz moje pytanie:

 

dysk stary padł, nie ma bootowalnej kopii Recovery, jest kupiony nowy sliczny dysk, nie mam klucza i licki aby to wszystko zrzucić

 

maqreku maqreku  pomóż mi  jak się do tego zabrać? Nie pracowałem na systemie Vista, podmontować rejestr? odczytać klucz i plik licencji OEM? Nie chce narobić bajzlu, czuje podskórnie, że to jest tylko kilka chwil, aby stała sie światłość.

 

Podmontowałem rejestr. Odczytałem klucz. Skopiowałem plik licencji. Zainstalowałem swierzą Viste i aktywowałem na fabrycznym kluczu.

 

Temat do zamkniecia.

Edytowane przez Belfegor
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...