Skocz do zawartości

Bluescreen przy uruchamianiu systemu Windows 7


TuPacz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie od jakiegoś czasu mam problem ze swoim sprzętem, chociaż może to nie jest jego wina. Przy uruchamianiu systemu wyskakuje bluescreen i dopiero opcja przywrócenia systemu pozwala na całkowitego jego uruchomienie, ale po ponownym uruchomieniu dzieje się to samo. Nie wiem co może być tego winą, zrobiłem wstępne skany, testy sprzętu, prosiłby o pomoc. Pozdrawiam. Poniżej załączam logi.

 

OTL:

OTL.Txt

 

Extras:

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Sprawdź czy system uruchomi sie normalnie w trybie awaryjnym.

 

Całkiem mozliwe że to sterownik o karty sieciowej powoduje BSOD

 

Error - 2014-04-04 11:44:58 | Computer Name = TuPacz-Komputer | Source = Application Error | ID = 1000
Description = Nazwa aplikacji powodującej błąd: BFNService.exe, wersja: 0.0.0.0,
sygnatura czasowa: 0x518027d2 Nazwa modułu powodującego błąd: BFNService.exe, wersja:
0.0.0.0, sygnatura czasowa: 0x518027d2 Kod wyjątku: 0xc0000005 Przesunięcie błędu:
0x0000000000031be4 Identyfikator procesu powodującego błąd: 0x964 Godzina uruchomienia
aplikacji powodującej błąd: 0x01cf501cd1bd3cbb Ścieżka aplikacji powodującej błąd:
C:\Program Files\Qualcomm Atheros\Killer Network Manager\BFNService.exe Ścieżka
modułu powodującego błąd: C:\Program Files\Qualcomm Atheros\Killer Network Manager\BFNService.exe
Identyfikator
raportu: 12ccffc0-bc10-11e3-ae38-d43d7eea7293
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...