Skocz do zawartości

System gubi sterowniki od Samsunga Galaxy S III LTE.


steefl

Rekomendowane odpowiedzi

Po każdym uruchomieniu systemu muszę na nowo instalować/aktualizować sterowniki dla telefonu? Ciągle jakby gubił sterowniki i na nowo muszę je aktualizować. Mam najnowsze oprogramowanie do obsługi telefonu i miałem też starsze, ale ciągle było, to samo. Po każdym uruchomieniu systemu menedżer urządzeń wygląda tak:

 

post-7739-0-61132800-1396644375_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Próbowałem i w taki sposób. Z instalacją tych sterowników nie ma najmniejszych problemów jedynym problemem jest to, że system je "gubi" przy każdym ponownym restarcie. Wszystko inne działa jak należy, a jedynie z tym jest problem. Za każdym razem muszę instalować sterowniki albo przez kiesa, albo prze menedżer urządzeń. Gdzieś w sieci coś mi się mignęło, że sterowniki samsung mobile mtp mogą mieć coś wspólnego z Windows Media Playerem. Chciałbym, to rozwiązać bez potrzeby reinstalacji systemu.

Odnośnik do komentarza

Nie działa ci usługa Dziennik Zdarzeń. Wyłaczyłeś celowo? To bardzo ważna usługa i moze skutkować różnymi problemami

 

Usługa Dziennik zdarzeń systemu Windows jest właśnie uruchamiana.

Nie można uruchomić usługi Dziennik zdarzeń systemu Windows.

 

Wystąpił błąd systemu.

 

System nie może znaleźć komunikatu dla numeru komunikatu 0x1069 w pliku komunikatów dla (null).

 

Dostępne są dalsze informacje Pomocy; aby je uzyskać, wpisz NET HELPMSG 4201.

 

Widzę że masz zainstalowany Sunrise Seven. Co nim modziłeś z systemem?

 

A błąd jest taki.

 

Name: GT-I9305

Description: GT-I9305

Class Guid: {eec5ad98-8080-425f-922a-dabf3de3f69a}

Manufacturer: SAMSUNG Electronics Co. Ltd.

Service: WUDFRd

Problem: : Windows cannot initialize the device driver for this hardware. (Code 37)

Resolution: The driver returned failure from its DriverEntry routine. Uninstall the driver, and then click "Scan for hardware changes" to reinstall or upgrade the driver.

 

Nie ma nowszych sterów do tego urządzenia?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...