Skocz do zawartości

Problem z Windows Media Player


Siara76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mój problem polega na tym że przy kazdym uruchomieniu Windows Media Playera program przestaje działać.

Nigdy Coś takiego mi sie nie zdarzło,system Windows 7 Ultimate 64bit sp1.

System stoi już około dobrego roku dopiero od 2 tyg mam problem z owym odtwarzaczem.

Próbowałem sam sie pobawic z tym fantem ale bez skutku,moze jakaś rada z waszej strony.

Wyskakuje mi coś takiego:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/01ccfe1ad74cf589.html

http://images63.fotosik.pl/803/01ccfe1ad74cf589med.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Witam już wiele razy skanowałem z wiersza poleceń przez sfc/scannow. System mam 64bit Windows 7 Ultimate Sp1.

 

Ostateczny wynik scanu Funkcja ochrony zasobów systemu Windows odnalazła uszkodzone pliki,ale nie moze naprawić niektórych z tych plików.

 

Szczegóły znajdują sie w pliku CBS. Log windir\CBS\CBS.log czyli C:\Windows\Logs\CBS\CBS.log

 

Wczoraj pobawiłem się jeszcze w coś takiego aby edytować czy zamieniać pliki Windows Media Player trzeba mieć uprawnienia Administratora TrustedInstaller bo jak wiadomo odmowa dostepu.

 

Wszedłem na C:Pliki Programów (x86) wmplayer własciwości zabezpieczenia zaawansowane zmień uprawnienia edytuj i zmieniłem dla moich praw administratora pełną kontrole nad programem a dla TrustedInstaller zmieniłem uprawnienia nie dla pełnej kontroli.

 

O dziwo jak narazie problem z wywalaniem Windows Media Playera zakończony otwiera sie bez żadnego problemu.

 

Moze jakieś uwagi z waszej strony z góry dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...