Skocz do zawartości

Niebieskie lub czerwone tło language bar


Lex

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie odpowiedź jest z rzędu trywialnych, ale dużo przegooglowałem i nie mogę jej znależć. W language bar (Windows XP Pro) literki określajace język (czyli "PL") mam zwykle wyświetlane w kolorze białym w kwadraciku o niebieskim tłe. Ale czasem ów kwadracik zmienia swoje tło na czerwone - nie bardzo rozumiem od czego to zależy. Może ktoś mnie oświecić?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Hmm.. czyli jednak odpowiedź nie jest taka trywialna jak myślałem? Bo widzę "pustki" w moim temacie. :)

 

Dla wyjaśnienia tematu dwa screeny, z niebieskim i czerwonym tłem: pl1.gif pl2u.gif (mam włączony klasyczny styl okieniek, stąd szare tło taskbara)

 

Zauważyłem że pole robi się czerwone gdy np. minimalizuję Firefoxa a nie mam innych okienek otwartych na pulpicie. Ciekawym też jest, że o ile mogłem normalnie zrzucić ekran przez Alt-PrintScreen/Paste w przypadku niebieskim, to w przypadku czerwonym próba Paste wykazywała błąd i żeby go tu umiescić jako przykład musiałem sam ręcznie podkolorować to tło z niebieskiego na czerwone.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...