Skocz do zawartości

Brak czcionek/opisów po przywracaniu systemu SAMSUNG r540


Irek87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Do dziś byłem jedynie czytelnikiem. Z dniem dzisiejszym postaram się aktywnie uczestniczyć na forum oraz w miarę możliwości pomagać innym.

Opiszę problem:

Windows 7 Home Premium x64

System po uruchomieniu wyświetlał jedynie czarne tło i kursor. Tryb awaryjny to samo. Odzyskiwanie systemu - nie działało. Z poziomu konsoli systemu nie mogłem nic zrobić - nie ładował sterowników do USB (stąd brak logów itp itd...). Po przywracaniu systemu oryginalnym softem od samsunga system uruchomił się, jednak nie ma żadnych tekstów, żadnych napisów. Ikony, menu start, zadania - ani literki. Nie ładuje też sterowników USB i nie mam możliwości uruchomić cokolwiek z pendrive. Nie udało mi się znaleźć rozsądnego rozwiązania, kopię danych już zrobiłem. Jeśli ktoś z Was spotkał się z podobnym problemem i udało się go rozwiązać proszę o pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Domyśliłem się co to może być. Na dysku systemowym widziałem katalog z dodatkowymi motywami dla wyglądu okien systemowych. Podejrzewam, że wysypał się interfejs. Jutro będę kombinował z ominięciem AERO, może przeinstalowanie motywu na dowolny inny pomoże zwalczyć problem. Udało się skopiować dane z pendrive (mini windows xp pomógł). Jak uda mi się całkowicie zwalczyć problem to dam znać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...