Skocz do zawartości

Nie znaleziono punktu wejścia procedury _except_handler4_common w bibliotece msvcrt.dll


Ogarnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam Win Xp SP3 32bit. Mój problem wygląda następująco. Chodzi o grę PatchOfExile. Przy uruchamianiu gry nie wyskakuje owy błąd, lecz jestem na 99% przekonany, iż jest to właśnie wina pliku msvcrt.dll. Błędy z tytułu tematu wykakują mi przy starcie systemu, i np. przy otwieraniu Panelu sterowania NVIDIA. Oto txt. z DW skanowanego na Client.exe (PatchOfExlie). Co o owej gry to po włączeniu, przechodzi do ekranu logowania i wtedy co bym nie kliknął, wyskakuje Wystąpił problem z aplikacją PathOfExile.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty. Czytałem poprzedniue posty i próbowałem tego:Wygląda na to, że masz nieprawidłową wersję pliku olepro32.dll, znajdującą się tu: c:\WINDOWS\System32\olepro32.dll. Twoja wersja pochodzi z Windows 7, a powinieneś mieć z XP. Zacznij od skasowania tego pliku - system powinien odtworzyć prawidłowy z dllcache, a jeśli to nie pomoże, to znajdź płytkę instalacyjną, a następnie uruchom wiersz poleceń i w nim wpisz:sfc /scannow. Nie pomogło :( Proszę o szybką pomoc :) Za chwilę wrzucę nazwy plików, co do tego msvcrt.dll, którę wyskakują przy starcie sys.

 

 

Dodam że gra potrzebuje Pixel Shader 3.0, moje karta graf. GeForge 8500 GT, directx-a posiadam 9 bodajże( nie bawie się już w 9.0c i 10 bo mi wyrzuciło system ostatnimi razy jak instalowałem 9.0c z jakiejś tam stronki (blue screen) naprawa Win pomogła (bez formata))

 

 

Błędy przy starcie systemu (RUNDLL32.EXE DTLite.exe nvcplui.exe) dodam, że wyrzuciło mi stery od graficznej, instaluje jeszcze raz :) (najnowsze)

 

 

Zrzut PathOfExile.exe

http://www.speedyshare.com/Y4tKb/full.rar

Client.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Witam na forum,

 

problem 'nie znaleziono punktu wejścia...' jest dosyć specyficzny i raczej nie ma związku z opisywanymi przez Ciebie problemami z PathOfExile.exe. Tablica importów w PathOfExile nie wskazuje na problemy z msvcrt, więc jeśli masz tytułowy problem z jakąś aplikacją, to przygotuj dla niej odpowiednie logi i zrzut zgodnie z opisem [KLIK].

W przypadku PathOfExile spróbujmy złapać wyjątek nieco wcześniej, w tym celu przygotuj kolejny zrzut:

 

1. Pobierz procdump [KLIK] (to już zapewne zrobiłeś)

2. Utwórz na dysku katalog c:\dumps i wypakuj procdump.exe do tego katalogu.

3. Uruchom wiersz poleceń (Start-> w polu 'wyszukaj programy i pliki' wpisz cmd.exe)

4. Zmień katalog bieżący na c:\dumps

cd c:\dumps

5. Uruchom procdump w trybie oczekiwania na PathOfExile

procdump.exe -e -ma -w "D:\PoE\PathOfExile.exe"

6. Dopiero w tym momencie spróbuj uruchomić PathOfExile i poczekaj, aż pojawi się komunikat błędu.

 

Plik zrzutu (.dmp) spakuj, wrzuć na speedyshare i w odpowiedzi daj link.

 

Przy okazji - jeśli nikt nie odpowiedział jeszcze na Twój post, to skorzystaj z opcji 'Edytuj' i przeedytuj swoją ostatnią wypowiedź, nie dopisuj kolejnych. Poprzednie sklejam w jeden.

 

m.g.

Odnośnik do komentarza

Nie do końca mi wychodziło twoim sposobem, jak zrobiłem wszystko w cmd, pisało waiting for PathOfExlie (bodajże), włączyłem PoE > pojawiło się okno logowania > kliknąłem cokolwiek np. options > wyskoczył błąd, a w cmd dalej oczekiwanie na uruchomienie. Zrobiłem tak : włączyłem PoE , wyskoczył błąd (nie zamykałem niczego ), a wtedy zrobiłem zrzut PathOfExile.exe. Oto on http://www.speedyshare.com/TA7xR/full2.rar, nie wiem czy to nie to samo co ostatnio, no ale :) próba nie strzelba 

Odnośnik do komentarza

Wstrzymaj się z tym wrzucaniem - zaciekawił mnie pierwszy wyjątek, którego zapewne nie będzie w zrzutach, bo jest przechwycony. Dodaj jeszcze obsługę first chance exceptions:

procdump.exe -e 1 -ma -w "PathOfExile.exe" -n 10

Jeśli będzie więcej zrzutów, to poproszę wszystkie. Poprzednie możesz usunąć.

 

m.g.

Odnośnik do komentarza

Dalej nie ma nic wartościowego :( Spróbujmy inaczej.

 

Pobierz Process Monitor z Sysinternals. Uruchom go, zaakceptuj warunki licencji, potwierdź domyślne ustawienia filtrów, po czym uruchom program PathOfExile. Tuż po tym, jak pojawi się błąd aplikacji, przejdź do Process Monitora i zatrzymaj logowanie (kliknij ikonkę lupki na pasku narzędzi), po czym zapisz sesję do pliku program.pml (File -> Save, Zaznacz 'All events' i 'Native Process Monitor Format (PML)'. Plik spakuj i również wrzuć na speedy.sh.

Powodzenia :)

m.g.

Odnośnik do komentarza

Program.PML już się wrzuca, ale mam cudowne info :)) błąd jakby odpuścił, pojawiło się okno log (jak zawsze), lecz jak kliknąłem na np. Options to normalnie zareagował i przeszedłem do opcji :) przedtem wyskakiwał błąd :) jak narazie problem uważam za rozwiązany, co do pliku to już wrzucam :) może tam siedzi rozwiązanie, być może pomoże to innym :) i oczywiście serdecznie dziękuje za pomoc <3

http://speedy.sh/KDysW/program.PML

Odnośnik do komentarza

Obawiam się jednak, że problem powróci, a biorąc pod uwagę to, że pojawia się mocno niedeterministycznie, to przyczyn upatrywałbym np. w programie antywirusowym. Z logu wynika, że korzystasz z ESET NOD32 i dodatkowo masz włączony McAfee Security Scan, możesz spróbować odinstalować oba i popatrzeć, czy wszystko jest ok i potem ponownie zainstalować NOD32.

Masz do usunięcia drobiazgi - nie wiem, czy nie lepiej będzie jak zgłosisz się do działu pomocy doraźnej [KLIK] z logami zgodnie z zasadami działu [KLIK]. Nie widzę żadnej infekcji, ale tu specjalistą od tego jest Picasso i na pewno pomoże pousuwać Ci drobiazgi typu TBVerifier.dll.

Sugeruję również zmianę nazwy komputera - zmień na taką bez polskich znaków (teraz masz 'PAWEŁ', zmień na 'PAWEL'. Prawa mysz na 'Mój komputer' -> właściwości, zakładka 'Nazwa komputera' -> zmień). Raczej nic się nie powinno dziać, ale z doświadczenia wiem, że polskie znaki w różnych miejscach systemu to proszenie się o kłopoty.

 

m.g.

Odnośnik do komentarza

Pousuwałem wszystkie te błędy dll, zaistalowałem od nowa NOD-a, wyinstalowałem stery od grafy, zaistalowałem stare z płyty dołączonej do kompa i dalej lipton :/ Jeszcze wyśle fotki z tym co wyskakuje http://speedy.sh/dnmF4/PoE-ss.rar może coś rozjaśnią :) i jak chce skopiować ten plik .txt w którym jest owy błąd zapisany to po kliknięciu "zamknij" na oknie błędu, plik txt znika z katalogu Temp 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...