Skocz do zawartości

Problem z Grafiką na Viście


MrTaliak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem nowym użytkownikiem tego forum (polecił mi Was mój znajomy) i mam problem z grafiką.

Wszystko zaczęło się ok. dwóch tygodni temu, gdy pobrałem z internetu FIFĘ ONLINE. Gra zmienia ustawienia kompozycji z "Vista Areo" na "Podstawowa Vista". Początkowo wszystko było dobrze, ale po (chyba) dwóch-trzech dniach wszedłem na Plemiona i ujrzałem armię pikseli. Cienie budynków były jak sprzed dziesięciu lat, przy detalach budynków widać było gromady pikseli, a na tle po bokach można byłoby liczyć piksele. Pomyślałem, że jak wyłączę grę to wszystko będzie dobrze i zagrywam dalej. Wyłączyłem ją, ale żadnej różnicy. Wchodzę na nk.pl, żeby się upewnić czy to nie jest jednorazowe niedociągnięcie i koszmar stał się dniem. Miniaturki ostatnio dodanych zdjęć są "spikselizowane", a jak najeżdżam na te trzy górne przyciski przy logu strony (Odpowiednio: "Poczta", "Powiadomienia", "Śledzik") to również stają się bandą piksli.

Kolega, który Was polecił, powiedział, że to wina gry, która nie zmienia ustawień kompozycji na pierwotne.

Dodam, że jak oglądam swoje zdjęcia na dysku to wszystko jest "po staremu".

Zainstalowałem już najnowsze sterowniki do karty graficznej, zrobiłem logi na OTL'u i przeskanowałem komputer darmowym Malwarebytes'. Na początku kilka wirusów się znalazło, ale wszystkie pousuwałem i na bieżąco sprawdzam stan swojego laptopa.

Tak na marginesie to komputer mamy i to w dodatku firmowy, więc byłoby miło, gdybym jednak nie słyszał o reinstalacji systemu lub podobnym, moim stanie depresji.

 

A oto logi z OTL'a i Malwarebytes' sprzed dni czterech:

 

Logi

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam - Mr.Taliak

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Kurczę, właśnie jak robiłem tego ss'a to patrzę, że data z 2008, a ja aktualizowałem sterowniki kilka dni temu.

Może je źle instaluję? Na stronie ATI wybrałem rodzaj karty i pobrałem do niej niby najnowsze sterowniki. Włączył mi się instalator, zainstalował i nadal nic.

Jak widać nie jestem zbytnio obcykany w "tych" sprawach i nie znam "komputerowego slangu", więc błagam Was. Litości dla nowicjusza ;P

Odnośnik do komentarza

Wskaż konkretne miejsce skąd i co pobierałeś, pisząc:

Aktualizacja driverów nie poprawia sprawy?
bardziej miałem na myśli stronę firmową producenta lakpka, nie zaś samej karty grafiki.Może najpierw wyczyść system z poprzednich driverów, czyli odinstaluj je programem "driver sweeper" a potem po restarcie kompa zainstaluj od początku nowe dostępne. Edytowane przez picasso
16.02.2011 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...