Skocz do zawartości

Obciążenie procesora 100%


Rekomendowane odpowiedzi

Siema, zrobiłem niedawno nowego Windowsa Vista, i strasznie mi muli. Wczesniej mialem XP i nie mialem takich problemów. Zaczniemy może od Logów OTL. (Zamieszczam w załączniku)

Zmieniłem wygląd systemu by się mniej cioł, ale nic to nie dało. Strasznie muli gdy mam włączonego FF i Youtube.

 

Zamieszczam zdjęcie monitora zasobów:

 

xn9xbzbw80q7.png

 

 

Czekm na propozycje co moge zrobić. Pozdrawiam.

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Pobierając oprogramowanie pobierałeś też instalatory sponsorowane: Win7_Win8_Win81_R273(dobreprogramy.pl).exe, PhotoScape_V3.6.5(dobreprogramy.pl).exe które, przemycały adware. W tym przypadku: Mobogenie. Do poczytania:https://www.fixitpc.pl/topic/19809-portale-z-oprogramowaniem-instalatory-na-co-uwa%C5%BCa%C4%87/

 

Otwórz notatnik i wklej:

HKLM\...\Run: [mobilegeni daemon] - C:\Program Files\Mobogenie\DaemonProcess.exe
HKCU\...\Run: [NextLive] - C:\Users\Neron\AppData\Roaming\newnext.me\nengine.dll [1283584 2013-11-14] (NewNextDotMe)
C:\Users\Neron\AppData\Local\Mobogenie
C:\Users\Neron\daemonprocess.txt
C:\Users\Neron\AppData\Roaming\newnext.me
C:\Users\Neron\AppData\Local\genienext
C:\Users\Neron\AppData\Local\cache
C:\Users\Neron\Documents\Mobogenie
C:\Users\Neron\.android
C:\Users\Neron\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Mobogenie
(Mooii) C:\Users\Neron\Downloads\PhotoScape_V3.6.5(dobreprogramy.pl).exe
C:\Users\Neron\Downloads\Photoscape(12505).exe
(Realtek Semiconductor Corp.) C:\Users\Neron\Downloads\Win7_Win8_Win81_R273(dobreprogramy.pl).exe

CMD: netsh winsock reset

 

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix. Reset komputera.

 

Pobierz: TFC Temp File Cleaner by Oldtimerhttps://www.fixitpc.pl/topic/5-dezynfekcja-kroki-finalizuj%C4%85ce-temat/ Naciśnij "start" i rozpocznie się usuwanie plików tymczasowych.

 

Odinstaluj starą wersję Java 7 Update 45 (Version: 7.0.450 - Oracle)

 

Microsoft® Windows Vista™ Home Premium Service Pack 1 (X86) OS Language: Polish
Internet Explorer Version 7

 

Zaktualizuj system: pobierz i zainstaluj Service Pack 2 i zaktualizuj IE do wersji 9. Pobierz pozostałe aktualizacje do systemu Vista.

 

Adobe Flash Player 11 Plugin (Version: 11.9.900.170 - Adobe Systems Incorporated)

 

Zaktualizuj Flash Player do najnowszej wersji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...