Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w odzyskaniu danych z dysky WD My Book Essential


marzar

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem posiadaczem takiego dysku

http://wdc.custhelp.com/app/answers/detail/search/1/a_id/3707#

 

W zeszłym tygodniu chciałem się do niego podpiąć i okazało się to niemożliwe. W systemie nie widać dysku 1TB tylko to co na załączonym obrazku nr.1 intarface

Jak się później okazało podczas mojej nieobecności dysk zewnętrzny został zrzucony z półki przez moje dziecko.

Na dysku tym znajdują się zdjęcia i filmy rodzinne z blisko 10 lat więc dane te są dla mnie bardzo cenne pod kątem sentymentalnym.

W tzw. międzyczasie kupiłem nowy dysk 1TB więc może istnieje jakaś metoda przegrania tych danych z jednego dysku na drugi.

Jeśli tak, to bardzo bym prosił o jakąś pomoc, poradę, jak się do tego zabrać. dodatkowo przesyłam zrzut i log z crystal disk info

 

Jak zawsze liczę na Waszą pomoc

 

 

post-446-0-73437500-1390222124_thumb.jpg

cdi-log.txt

post-446-0-28125000-1390222152_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

czy jak zrobię kopie posektorową dysku, nie uszkodze w jakiś przypadkowy sposób drugiego dysku, na którym zapisze tę kopie

 

Nie masz się czego obawiać. W trakcie robienia takiej kopii może wystąpić tylko większe uszkodzenie obecnego dysku z powodu prawdopodobnego uszkodzenia mechaniki dysku obecnego włącznie z powierzchnią. Proces długotrwały.

Po wykonaniu takiej kopii na nowym dysku łatwiej jest odzyskać dane.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...