Skocz do zawartości

Bardzo duże obciążenie dysku przez system


BitMarcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od pewnego czasu mam pewien problem, a mianowicie zmieniłem swój system Windows 7 na Windows 8.1, lecz co się okazało chodził on okropnie ponieważ nic nie robiąc, przez większość czasu obciążenie dysku wynosiło ponad 90%. Potem czterokrotnie go przeinstalowywałem i za piątym razem zainstalowałem Windows 8, który jakoś działa, lecz problem nie ustąpił. nie wiem czy to na pewno winna dysku, ale już wcześniej występowały spowolnienia pracy systemu o czym radziłem się w tym  https://www.fixitpc.pl/topic/18129-do%C5%9B%C4%87-cz%C4%99sty-brak-odpowiedzi/?do=findComment&comment=121841 temacie. Na uszkodzenie dysku może wskazywać też to, że np niektóre programy u mojego kolegi na kilkuletnim wiele słabszym laptopie i tym samym systemem uruchamiają się szybciej. Bardzo proszę o pomoc, gdyż już nie mam pojęcia co robić. Specyfikacje komputera podałem w temacie, do którego podałem link, więc nie będę może pisał dwa razy.

Bardzo proszę o pomoc bo już nie wiem co robić, a pięciokrotne przeinstalowywanie systemu w czasie dwóch dni już tak mnie wykończyło... Dodam jeszcze że na moim openSUSE 13.1 ten problem nie występuje, aczkolwiek programy mogły by się uruchamiać trochę szybciej. I jeżeli to wina dysku, to jak w przypadku WD działa ich serwis? Czy dostał bym nowy dysk?

 

Z góry dziękuje za wszelką pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...