Skocz do zawartości

Problem z instalacją NET Framework 4 oraz brak Windows Update


fatziom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam problem z instalacją Net Framework 4 na Windows Serwer 2008 R2

 

Podczas instalacji wyskakuje błąd "Odmowa dostępu"

Próbowałem zaktualizować istniejący Framework do wersji wyższej przez windows update, ale wyskakiwał błąd: "80070005 odmowa dostępu"

 

Zastosowałem się do TEGO poradnika by chociaż działały aktualizacje, lecz po próbie rejestrowania plików BITÓW i Windows update w ogóle zniknęła usługa Windows Update. Wywołanie polecenia "net start wuauserv" kończy się zwróceniem błędu "Wystąpił błąd systemu 5 Odmowa dostępu"

 

Próbowałem wyłączać usługi "Podstawowy aparat filtrowania" i inne odpowiadające za bezpieczeństwo, wyłączony windowsowy Firewall, żadnego antywirusa niema. Zalogowany jestem na koncie "Administrator".

 

W załączeniu wysyłam log z instalacji NET Frameworka i OTLa

 

Bardzo proszę o pomoc

Pozdrawiam!

Łukasz

 

 

OTL.Txt

Microsoft .NET Framework 4 Setup_20131216_120129097.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Dziękuje za informację. Dobrze wiedzieć, że takie narzędzie istnieje. Jako że jest to serwer programów księgowych na razie nie będę nic kombinował. Boje się że odinstaluje istniejącego Frameworka i przy próbie instalacji nowego, znów będzie odmowa dostępu i programy księgowe nie ruszą. To będzie skutkowało nożem pod żebrami :P Dam znać jak się temat rozwiąże. Prawdopodobnie będę stawiał serw na nowo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...