Skocz do zawartości

Problemy z laptopem


Darin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moi drodzy, od pewnego czasu zauważyłem,że mój laptop nie działa tak jak powinien. Szukałem długo przyczyny i zacząłem czyścić komputer programami takimi jak JetClean,Odkurzacz,ATF-Cleaner czy tez CCleaner lecz i one nie pomogły, a nawet nie wiem czy nie zaszkodziły bardziej i nie pousuwały ważnych plików systemowych. Pierwszym problemem jest zużycie procesora w granicach 40-50% gdzie mam tylko włączoną grę i program do komunikowania się. Niepokojące jest, także użycie pamięci w granicach 40% przy włączonej jednej zakładce opery. Zauważyłem też ,że chwile po uruchomieniu systemu użycie dysku wynosi 99%. I myślę, że przez to internet z neostrady 10mb ,też odmawia posłuszeństwa, a mianowicie ping skacze do 500, speedtesty pokazują statystyki download w granicach 0,15Mbps do 4Mbps. Ogólnie czasami ciężko cokolwiek zrobić. Wyczytałem tutaj na forum,że mogę mieć trojana ZeroAcces, postanowiłem ściągnąć programy OTL i Net-Log,lecz nie potrafię przeanalizować logów. Dziękuje z góry wszystkim za pomoc i poświęcony czas.

net-log.txt

Extras.Txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...