Skocz do zawartości

Problem z odtwarzaniem filmów, działa sam dźwięk


martinesq

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem, jestem po reinstalacji systemu windows 7, i pierwszy raz spotykam się z takim problemem. Otóż mam zainstalowane wszystkie wtyczki, wszystko aktualne, kodeki, no i filmiki na youtube.com normalnie mi działają, lecz gdy wchodzę np. na facebooka i tam jest jakiś filmik to jeśli na niego kliknę to zaczyna lecieć ale jest puste okno i słychać sam dzwięk, mogę równeiż kliknąć prawym przyciskiem myszki i mam Ustawienia, Ustawienia globalne, lecz do tych pierwszych nie da się wejść, nic się nie dzieje. Problem pojawia się na wielu stronach, np. played.to, i inne. Problem nie pojawia się na przeglądarce IE, na innych nie testowałem, korzystam z mozilli firefox.

 

http://postimg.org/image/ypqd433oj/

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

no kurczę problem w tym że nie działało już nawet na początku przed instalacją tego wszystkiego, samo w sobie adobe flash powinno wystarczyć by wyświetlać te filmy no a nie wystarcza :/ dziwny problem bo spotykam się z tym poraz pierwszy, wcześniej po formatach wystarczyło zainstalować adobe flasha i śmigało.

no kurcze nie wiem. Jak wejde gdziekolwiek co ma flascha to gram. To może zapodaj link (nawet na priwa) zobacze u siebie czy zabangla. ;)]

Jakby cos napisz do Wiesława na priwa. On ma sprawdzone kodeki. Ja bardzo rzadko korzystam z takich dobrodziejstw.

Sory martnesq, ale więcej nie pomnogę. A może antywirus cos blokuje? Nic niem wiem na temat twojego systemu > przydałyby sie logi.

Odnośnik do komentarza

Logi przejrzałem. Napakowałeś kodeków zupełnie niepotrzebnie.

 

"ffdshow_is1" = ffdshow v1.2.4422 [2012-04-09]

"KLiteCodecPack_is1" = K-Lite Codec Pack 10.1.0 Standard

 

Ale na razie zostaw kodeki. Piszesz

 

filmiki na youtube.com normalnie mi działają, lecz gdy wchodzę np. na facebooka i tam jest jakiś filmik to jeśli na niego kliknę to zaczyna lecieć ale jest puste okno i słychać sam dzwięk, mogę równeiż kliknąć prawym przyciskiem myszki i mam Ustawienia, Ustawienia globalne, lecz do tych pierwszych nie da się wejść, nic się nie dzieje. Problem pojawia się na wielu stronach, np. played.to,

A ja wchodzę na playedto i nie mam żadnych kodeków i jest obraz i dxwiek. Problem jest w Twojej przeglądarce. Tez korzystam z FF.

Zresetuj przegladarkę

 

Masz tam niby takie naleciałości w rozszerzeniach

 

FF - HKLM\Software\MozillaPlugins\@nvidia.com/3DVision: C:\Program Files (x86)\NVIDIA Corporation\3D Vision\npnv3dv.dll File not found

FF - HKLM\Software\MozillaPlugins\@nvidia.com/3DVisionStreaming: C:\Program Files (x86)\NVIDIA Corporation\3D Vision\npnv3dvstreaming.dll File not found

 

Sprawdź ścieżki i jak coś tam siedzi wywal. Po co ci Nvidia Physyx?

 

Co to za kolejny wynalazek od Nvidia?

 

NVIDIAStereo" = NVIDIA Stereoscopic 3D Driver

 

Tez mam grafike od zielonych i nic takiego nie instaluję. Co za karta?

Odnośnik do komentarza

Sprawdź sobie jakie dokładnie oprogramowanie potrzebuje Twoja karta. Jak mówię bardzo niewiele kart korzysta z Nvidia Physycs. A juz nie wspominam o takich patentach jak > NVIDIA Stereoscopic 3D Driver

 

jest wielce prawdopodobne że chciałeś mieć więcej ale wysdzło mniej > znaczy gorzej. Nic nie rób na siłe. Warto zapytać przed instalacją sterów.

 

A te kodeki od K lite i FFdshow wywal.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...