Skocz do zawartości

Dźwiękowy powiadamiacz o nadejściu odpowiedzi w temacie na forum


kaczakkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Ale to nie o poczte chodzi, tylko o forum.  Tak jak pojawia sie chmurka wraz z nowym komentem - to zeby byl jeszcze wybrany dzwiek.
Wtedy np Ty odpisujesz na mojego posta :thumbsup: i automatycznie na moim komputerze rozlega sie dzwiek.
W ten sposob precyzyjnie wiem kiedy przychodza odpowiedzi i moge natychmiast odpisac. Oszczednosc czasu.
Tak jak powiadamiacz dzwiekowy w komunikatorach.
Napisales - wyslales - u drugiego zabrzeczalo - natychmiast odpisal - masz szybka odpowiedz :)
Przeciez nie siedzimy ciagle przy kompach tylko robimy w miedzyczasie mnostwo innych czynnosci i bardzo latwo przeoczyc odpowiedzi "w chmurkach"

Odnośnik do komentarza

Własnie postestowałem dodatek do FF AlertBox

 

Pojawią się na górnym pasku 2 ikony:

1 dzwoneczek - w nim ustawiasz akcję czyli dodajesz zadanie. Wygląda to tak ze zaznaczasz jakis obszar strony, tutak akurat zanznaczyłem tak:

Wszedłem na głównę strone subforum Software i zaznaczyłem obszar: ilośc odpowiedzi przy tym temacie, czas sprawdzania co 2 minuty, ustawia się to w tym samym menu - po lewej stronie, następnie klikasz "add alert and close" 2 ikona obok dzwoneczka pokazuje listę zadań, zadania powinny być juz zaptaszkowane (żółte tło). Do góry opcje: jak ręczne sprawdzenie zmian, oznaczenie jako przeczytane / nieprzecztane/ usunięcie wybranego zadania. Klik na zadanie otworzy się lista zmian / data.

 

post-24-0-78125000-1383503917_thumb.pngpost-24-0-39062500-1383503927_thumb.pngpost-24-0-67187500-1383503941_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...