Skocz do zawartości

Przycinający YouTube


WisnieR

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni mam problem z klientem Adobe Flash Player i filmami na YouTube. Otóż animacja lekko rwie i filmy nie są płynne. Działą się tak na Operze Next, Operze 12, Google Chrome więc jest to problem niezależny od przeglądarki. Wcześniej nie było takiego problemu. Myślę, że problem pojawił się po ostatniej aktualizacji Flash Playera do wersji 11. 

 

Jestem po świeżej instalacji WIndows 7 - pierwsza rzecz, którą zrobiłem ale problem nie ustąpił.

 

Czy może już mój set-up jest za stary na wymagania Flasha? Nie no to jest niemożliwe. Służy mi on do odtwarzania filmów FUll HD 3D a z flashem sobie nie radzi? Jest to wielki problem bo często oglądam jakieś dokumenty na portalu a teraz irytują mnie rwące klatki.

 

AMD Athlon X2 5600+

2GB RAM

NVidnia GF GTS 450

Dysk SATA

DFI Infinity nForce4 Ultra II M2

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

1. Dodaj Usuń programy - odinstaluj Flash Player. Później wejdź na stronę Adobe i ręcznie zainstalować najnowszą wersję Activex plus for Other Browsers.

 

2. Sprawdź czy masz podłączone głośniki, bo czasami się wiesza youtube, kiedy nie są podłączone słuchawki/głośniki.

 

3. Przeinstalować Sterowniki od karty graficznej.

 

Konfiguracja jak najbardziej spełnia wymagania flash playera.

Odnośnik do komentarza

Przecież wyraźnie napisałem, że wszystko po świeżym postawieniu Windowsa 7, więc i sterowniki najmowsze ze strony Nvidii i Flash Player prosto z Adobe. Dźwięk leci przez SPDIF (Audigy SE) prosto na amplituner, wszystko podłączone przez HMDI do TV LED, rozdzielczość 1920x1080 pixeli.

 

Nie rozumiem tego ewenementu. Dlaczego tak się dzieje? Na laptopie o gorszych parametrach nie mam takich problemów. Czy architektura procesora jest już na tyle stara by nie obsługiwała nowego Flash Playera? To jakaś paranoja :(

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nadal nie rozwiązałem problemu :/ Wszystko co jest odtwarzanee we Flash Playerze klatkuje. Dotyczy to Youtube'a czy filmów w playerach VOD. Co ciekawe w trybie normalnym (nie pełnoekranowym) filmy nie tną - a może tego nie widzę. Dopiero gdy przełączam na full screen obciążenie procesora wskakuje na 100% i zaczyna klatkowanie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Minęły 3 miesiące a problem nadal nierozwiązany. Czy naprawdę nikt nie jest w stanie mi pomóc? To jest bardzo męczące, ponieważ wszystko mi tnie jak tylko włącze film na YouTube. Oglądanie filmów na YouTube lub innych playerach Flash jest bardzo nieprzyjemne. Instalacje nowych wersji sterowników do grafiki, Adobe Flash Player czy aktualizacje przeglądarki też nie pomagają :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...