Skocz do zawartości

Błąd podczas uruchamiania UNMOUNTABLE_BOOT_VOLUME


zwirek2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie po długiej przerwie bo nic się strasznego nie działo ,aż do dziś .

Mianowicie po instalacji Windows 7 32 bit na komputerze przenośnym Asus K52J ,po dniu pracy nagle komputer odmówił posłuszeństwa z niewiadomych przyczyn ,nic nie było instalowane  oprócz Windows 7 i sterowników  niezbędnych do poprawnego działania komputera ,wszystko przebiegło pomyślne  komputer działał bez zastrzeżeń nawet Super ,aż do momentu kiedy go wyłączyłem i następnego dnia chcąc uruchomić ,wyskoczył właśnie taki Bluescreen ,przy próbie ponownego włączenia uruchomił się >>>>>>

 

                                     Menadżer Rozruchu Systemu :

 

Uruchomienie systemu Windows nie powiodło się. Przyczyną może być ostatnia zmiana sprzętu lub oprogramowania. Aby rozwiązać ten problem:

1. Włóż dysk instalacyjny systemu Windows i ponownie uruchom komputer.
2. Wybierz ustawienia języka, a następnie kliknij przycisk Dalej.
3. Kliknij pozycję Napraw ten komputer.

Jeśli nie masz tego dysku, skontaktuj się z administratorem systemu lub producentem komputera, aby uzyskać pomoc.

Stan: 0xc000000f

Informacja: Nie można uruchomić pozycji rozruchu, ponieważ wymagane urządzenie jest niedostępne.

 

Teraz natomiast po kilku włączeniach i wyłączeniach komputera pojawia się tylko Bluescreen z błędem UNMOUNTABLE_BOOT_VOLUME  .   ***STOP: 0x000000ED (0x865D93A0,0xC0000185,0x00000000,0x00000000)

 

Przeglądałem troszkę forum i z tego co wyczytałem to najprawdopodobniej dysk HDD jest do wymiany ale oddaje temat specjalistom z forum bo nigdy mnie nie zawiedli i na pewno wspomogą nowicjusza lekko zaawansowanego :D ,na pewno przydało by sie zrobić S.M.A.R.T dysku twardego z tego co wyczytałem ale wole najpierw opisać problem żeby czegoś do końca nie uszkodzić bo nic nie robiłem żadnych operacji po zgonie laptopa

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...