Skocz do zawartości

Problem z internetem, NetWare,Avastem


marcin1999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dość nie oczekiwanie komputer odmawia współpracy ze mną( użytkoszkodnikiem) a mianowicie:

1) avast tuż po uruchomieniu systemu zakomunikował,że

 

"Program Avast nie będzie wstanie chronić programów pocztowych/komunikatorów.(bład 10106).

sprawdź, czy usuga programu avast AvastSvc.exe nie jest blokowana przez zaporę ogniową."

 

W panelu bezpieczeństwo Zatrzymana jest natomiast usługa >osłona www> nie możliwe jest jej uruchomienie( osłony komunikatorów i poczty mają status uruchomionych)

Próba odinstalowania i zainstalowania Programu Avast nic nie dała -problem nadal istnieje.

 

2)brak dostępu do internetu-

-NVIDIA nFORCE Networking Controller-sterownik  działa bez problemów ale ma komunikat ograniczenie lub brak łączności- próba naprawiania zwraca komunkat,że System Windows nie może zakończyć naprawianie problemu,ponieważ nie można ukończyć następująch czynności:odnawianie adresu IP. Aby uzyskać pomoc skontaktuj się z osobą zarządzającą siecią"

 

W menedżerze urządzeń są 3 żółte wykrzykniki -Sterownik miniport Harmonogramu pakietów#3 oraz Sterownik miniport Harmonogramu pakietów#4, WAN Miniport(IPX)

Próby zainstalowania nowych sterowników bez poprawy(próba  odinstalowania zwraca komunikat"nie można odinstalować urządzenia .Urządzenie to może byc wymagane do rozruchu komputera.

W stanie urzadzenia stoi:

To urzadzenie nie pracuje poprawnie,ponieważ system Windows nie może załadować stwrowników wymaganych dla tego urzadzenia (kod 31)

 

podłączyłem Plus Internet- stan połączony ,ale strony www nie dostępne:(

 

3) Jak się pozbyć usługi klienta Netware-gdyż wyłączyło mi ekran powitalny i szybkie przełańczanie użytkowników. Aby przywrócić muszę odinstalować Usługę klienta dla systemu Netware- jak ? gdzie?

 

Przeskanowałem Malwarebytes-brak infekcji

Avast nadal scanuje:(

Extras.Txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

logi z FRST.

 

 

zauważalne jest bardzo długie wyłanczanie się komputera:(

 

gmer log

 

 

witam. Został zastosowany Combofix oto log z niego. Internet powrócił oraz antywirus Avast nie wywoluje już błędu -hurrraaaaaaaa:)

 

problemem zostaje nadal usługa klienta Netware.

 

 

14.00

Świadomy byłem potęgi Combofixa, i teraz prosiłbym w miarę możliwości naprawienia jego ubocznych skutków, a mianowicie

-Glary Utilities 3- nie działa- odinstalowania i ponowna instalacja nie prznosi rezultatu- biały obraz programu

-Puran Defrag- działa, ale każda akcja jest poprzedzona czerwonym krzyżykiem by po tym program ruszał z miejsca

-Malwarebytes Anti-Malware- nie działa wcale nawet po ponownej instacji

-CrystalDiskInfo- również przestał działać :(

- problem z kontem użytkowników- brak możliwości jakiejkolwiek ingerencji w klasycznym widoku oraz w widoku wielu kategorii.

Addition.txt

FRST.txt

.txt

ComboFix.txt

Edytowane przez marcin1999
Odnośnik do komentarza

Walczę dalej z usługą Netware- nie mam sposobu na tą usługę- chodzi głównie o logowanie użytkowników - brak możliwości zmiany hasła itp.

Pojawił się też problem z uszkodzonym plikiem\ folderem na dysku "C", za każdym razem np gdy ostatnio był używany program Odfkurzacz, też się pojawiło zalecenie sprawdzenie dysku chkdsk i po uruchomeniu nic nie znajduję:(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...