Skocz do zawartości

System długo przechodzi w stan "użytkowy"


Wojciech0102

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Dziś pojawił się u mnie następujący problem , mianowcie zawuważyłem że po załadowaniu się systemu i zalogowaniu się system się "nie ładuje" (cięzko mi to jest ująć w słowach). W tym wszystkim dziwi mnie to iż mogę korzystać z komputera (przeglądać , kopiować pliki itp.) lecz nie mogą uruchomić żadnej aplikacji "nie windowsowej", zauważyłem też że usługi aplikacji autostartu są "zatrzymane" w tym samym czasie uruchamia się jedynie jedna usługa (niestety nie zapisałem nazwy , jutro postaram się to uzupełnić) , trwa to około 5 minut po czym nagle mój laptop ożywa , zaczyna uruchamiać wszystkie aplikacje z autostartu , oraz programy które "włączałem" podczas ładowanie się tej usługi.

 

Starałem się opisać najdokładniej jak mogłem. Podejrzewam iż będzie potrzebne dużo więcej informacji , tak więc proszę śmiało pisać.

 

Z góry dziękuje za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Witam Ponownie , dodaje wszelkie logi jakie uzyskałem, dodając do tego co wcześniej pisałem usługa która włącza się około 5 minut na moim laptopie to WsysSvc , nie wiem czy w czymś to może pomóc ale skoro już o tym wspomniałem wcześniej to chciałem teraz uzupełnić dane.

 

Addition.txt

Extras.Txt

FRST.txt

OTL.Txt

GMER Log.txt

Odnośnik do komentarza

Można zamknąć! , rozwiązałem problem ! :)

 

Zastosowane rozwiązania:

 

1. Usunięcie znacznej części nieużywanych programów , gier itp.

2. Zwiększenie priorytetu dla usługi WsysSvc (z Normalnego na Wysoki)

3. Zmiana wartości koligacji procesorów dla usługi WsysSvc (z 2 procesorów do 4)

4. Optymalizacja za pomocą programu TuneUP Utilities 2014 (Oficjalna strona http://www.tuneup.pl/ Darmowy trial 14 dni)

 

Wykorzystane moduły programu:

 

- Dezaktywuj programy (autostart)

- Oczyść Rejestr

- Defragmentuj Rejestr

- Optymalizuj uruchamianie i wyłączanie systemu

- Defragmentuj Dysk twardy (Systemowy oraz Partycja F)

- Wyszukaj błędy na dysku ( Systemowy oraz dysk F)

- Wyszukaj oraz usuń duże pliki ( Przydatne jeśli dawno nie wykonywaliśmy formatu)

- Zwiększenie Wydajności (Podstawowe zabiegi zwiększające nieznacznie prędkość)

 

5. Skanowanie oby dwóch dysków za pomocą programu avast!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...