Skocz do zawartości

Problem z Sidebar w Windows 7


ben50

Rekomendowane odpowiedzi

witam!!

mam problem z Sidebar a konkretnie i ikonami na pulpicie wczoraj wszytko balo OK!!

dzisaj po starcie systemu ikony od Siedebar nie funkcjonuja tak jak powinny zalaczam bild

sidebardisplay2.gif

nie wiem co dalej robic czytalem ju rozne tematy na ten temat ale co tam jest opisywane nie funkcjonuje u mnie.

Moze jest metoda calkowitej deinstalacji gagetow i programu Windows Sidebar i ponownej reinstalacji Windows Sidebar bez nowej instalacji Windowsa7.

prosil bym o pomoc w tym temacie bo jet to dla mnie wazne gdyz taka sytuacja powtozyla sie juz drugi raz w okresie 1 miesiaca,wtedy instalowalem caly system na nowo.

 

 

pozdrowienia !!:confused: :blink:

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Witaj. Uruchom Panel sterowania > programy i funkcje > włącz/wyłącz funkcje systemu Windows ( menu po lewej stronie ), zaczekaj na załadowanie komponentów. Znajdź na liście Platforma gadżetów i ją wyłącz, restart komputera. Po ponownym uruchomieniu, włącz tę funkcję. Powodzenia

Edytowane przez picasso
16.02.2011 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi autora. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...