Skocz do zawartości

Ciągła instalacja trzech tych samych aktualizacji, Win7 64 bit


AndrzejGdz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!

 

Posiadam Windows 7 64 bit.

 

Dzis walcze caly dzien od rana z Windows Update. Mianowicie ciagle pokazuje mi sie ze mam 3 aktualizacje do zainstalowania.Wszystko bylo by ok tylko ze ciagle sa to te same aktualizacje. Obojetnie co robie restart po zainstalowaniu aktualizacji to na nowo pokazuje mi sie ze mam 3 aktualizacje do zainstalowania.

Odinstalowalem NET Framework recznie i odinstalowalem w Programy -> aktualizacje wszystkie aktualizacje zwiazane z NET Framewok ale nic to nie daje poniewaz jak zrobie restart to znowu mam 12 aktualizacji do pobrania i jak pobiore te 12 aktualizacje to wtedy caly czas pojawia sie komunikat ze mam 3 aktualizacje do zainstalowania. Jak mialem odinstalowany NET Framework probowalem w systemi awaryjnym zainstalowac wlasnie NET Framework ale mialem komunikat ze moge jedynie w normalnym trybie go zainstalowac.

Noze ktos pomoze o zrobi aby raz pobra te aktualizacje a nie ze mam pobierac ciagle kilkadziesiat razy te same aktualizacje.

 

Andrzej

post-993-0-71621800-1379083636_thumb.jpg

post-993-0-64869000-1379084851_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...