Skocz do zawartości

Nie można nawiązać połączenia z usługą systemu Windows


phoba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

Przy uruchomianiu systemu wyświetla mi się dymek "Nie można nawiązać połączenia z usługą systemu Windows". Na kompie jest tylko 1 konto - Admina.

Szukałem w sieci, zrobiłem netsh winsock reset, ale nie pomogło - dymek nadal wyskakuje. Poszukałem co można jeszcze sprawdzić i dowiedziałem się o Kliencie zasady grupy. Sprawdziłem jaki jest jego status u mnie przez services.msc - Typ uruchamiania jest ustawiony na Automatyczny.

System przeskanowałem OTL. W raporcie Extras.txt znalazłem coś takiego:

 

 

Error - 2013-09-02 11:45:10 | Computer Name = oem-Komputer | Source = Service Control Manager | ID = 7000
Description = Nie można uruchomić usługi Klient zasad grupy z powodu następującego
błędu: %%1053

Error - 2013-09-02 11:47:01 | Computer Name = oem-Komputer | Source = WinMgmt | ID = 10
Description =

 

 

Niestety poszukiwania w sieci tego błędu niewiele mi powiedziały. Nie jestem zbyt zaawansowanym użytkownikiem, a ten dymek jest strasznie irytujący. Czy ktoś ma jakiś pomysł, czy czeka mnie reinstalka?

 

Stosując się do zasad forum dodaję raporty z FRST.

 

Pozdrawiam,

Phoba

FRST.txt

Addition.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Witam ponownie,

 

Wiem, że jest dużo próśb o pomoc, a osoby pomagające mają ograniczony czas. Ale czy brak jakiejkolwiek odpowiedzi w mojej sprawie oznacza, że nikt nie wie na czym polega i jak rozwiązać ten problem, ew.dostarczyłem za mało danych, czy też moje zgłoszenie jest jeszcze daleko w kolejce??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...