Skocz do zawartości

"Sterownik ekranu AMD driver przestał działać, ale odzyskał sprawność"


duleba38

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Otóż zainstalowałem jakiś miesiąć temu Windows 7. Trochę pochodził ten system ale tak nagle z dnia na dzień po prostu padł. Nie dało się go uruchomić, tryb awaryjny nie pomógł nawet. A wirusów nie było, ponieważ zainstalowałem tam nortona 360. Przywróciłem fabryczny system z recovery (Windows 8). Trochę pochodził i jakoś od dwóch dni gdy gram w grę (Minecraft), to po jakimś czasie gra wpada w lag (przy okazji bardzo słabą mam wydajność, sprzęt podam za chwile). Gra "mrozi się" i wywala mi w tray wykrzyknik z komunikatem jak w nazwie tego tematu. Przed chwilą cały system się zlagował i wyskoczył mi bsod o nazwie "DPC_WATCHDOG_VIOLATION".

 

Nie wiem co się dzieje z tym szajsungiem ale tak mnie ten sprzęt wkurzył, że lepiej nie pisać nawet. Od prawie roku z tym badziewiem mam problemy i to raz z wydajnością, raz z systemem, raz z grą i teraz gdy zachciało mi się pograć to takie cuda mi się dzieją. Pomóżcie bo mnie zaraz coś trafi i ten laptop przez okno wyrzucę.

 

Model: Samsung NP350V5C-S09PL

 

Parametry:

 

i5 3210M

HD 7670M

6 GB RAM

1TB HDD

 

Przy okazji gdy wczytuje mi się strona internetowa (np. forum fixitpc) to laptop zaczyna lagować, kursor zacina się. Mam już tego dosyć bo co nie zrobie to i tak nie mogę się nacieszyć chociaż raz tym sprzętem z którym się męcze.. Wydałem na takie za przeproszeniem gówno 2500 zł a prosta gierka (np. Unreal tournament z 1999 roku) ma problemy z wydajnością. Na gwarancje poleci, bo mam dosyć już tego. Ale na razie pomóżcie mi z tymi komunikatami jak napisałem w nazwie tematu, bo chwile pogram i gra mrozi się. Dodatkowo nie wiem czy coś się spaliło ale po lewej stronie na obudowie jest takie zaciemnienie..

 

Kilka screenów:

 

fngi.jpg

 

Full_DPC_Watchdog_Violation.png

 

Zdjęcie bsoda akurat jest z internetu bo gdzieś kabel USB się zapodział. Różni się tylko językiem, reszta taka sama

 

I jeszcze z gry (pojawiają się też takie krzaczki):

 

jiv3.png

 

Edit: Dzisiaj wyskoczył mi bluescreen o błędzie: DRIVER_VERIFIER_DETECTED_VIOLATION. Czyli w sumie już miałem bluescreeny: DRIVER_VERIFIER_DETECTED_VIOLATION, PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA oraz DPC_WATCHDOG_VIOLATION

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...