Skocz do zawartości

Czy jest sens kupować nowy komputer z Windows 7?


wiktorpl

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

będę w najbliższym czasie kupować nowy komputer stacjonarny. Do tej pory używam jeszcze od 8,5 roku win xp. Komputer używam głównie do internetu, oglądania filmów, zdjęć i prostych gierek. Czy jest jeszcze sens kupować komputer z win 7? Bo co do win 8 to mam wątpliwości, ale kieruje sie glownie opiniami innych, bo sam nie miałem z nim do czynienia. 

 

Edit:

Wybrać win 7 czy win 8?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Najlepiej samemu się przymierzyć np. w jakimś markecie i sprawdzić czy ci system odpowiada wizualnie i pod względem filozofii interfejsu.

Jeżeli chodzi o podstawę systemu to dużych różnic między tymi dwoma seriami nie ma a kontrowersje wzbudza właśnie komunikacja z użytkownikiem.

Mnie osobiście odrzuca styl graficzny (nie sam interfejs jako taki ale jego wygląd) ale to rzecz gustu.

Czy międzymordzie powinno w ogóle być zauważane (i wzbudzać kontrowersje) to już temat na oddzielną dyskusję pamiętaj jedynie, że większość głosów negatywnych dotyczących ósemki dotyczy właśnie tego.

Mamy sytuację jakby klub książki zamiast skupić się na treści i emocjach dyskutował na temat czy okładka jest odpowiednio twarda, czcionka ma ładny krój a farba odpowiedni zapach a to są chyba jednak rzeczy mniej istotne.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...