Skocz do zawartości

Zawieszanie się explorer.exe przy próbie kopiowania na pendrive.


Gość BelHeI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

zawiesza się u mnie explorer.exe przy próbie kopiowania na jakikolwiek pendrive.
Posiadam laptopa z USB 3.0 i USB 2.0, na obu problem się pojawia.

 

Gdy korzystam z konsoli CMD, bądź Total Commander'a, mogę kopiować normalnie. Problem jest w dyskach wymiennych.

 

Jakie dane będą potrzebne do zdiagnozowania problemu?

 

Pozdrawiam,

 

Edit:

W dodatku, pojawia mi się jeszcze taki błąd jak z załącznika.

Ten błąd pojawia się, po zawieszeniu się explorer.exe i ponownego uruchomienia tego procesu. Problem z komunikatem mija, gdy się ponownie uruchomi komputer.

post-207-0-02764900-1376859113_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

1. Pobierz ShellExView przy czym zwróć uwagę ile bitowy masz system (linki do pobrania są na dole strony)

2. Uruchom ShellExView, program automatycznie załaduje rozszerzenia Shell i pojawi się lista

3. Po sortuj rozszerzenia według "Company".

4. Zaznacz wszystkie rozszerzenia które pokazały się na różowym tle i kliknij na czerwony guzik zostaną one wyłączone.

5. Sprawdź czy możesz kopiować pliki na nośniki zewnętrzne (jeśli zadziała to idziesz dalej do punktu nr.6, jeśli nie zadziałało to możesz teraz zakończyć procedurę.)

6. O ile zadziałało to włączaj (zielony przycisk) teraz kolejno rozszerzenia i za każdym razem próbuj czy kopiowanie plików na nośniki zew. działa, do tego momentu aż znajdziesz winowajcę. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...