Skocz do zawartości

Bardzo dziwny problem - niemożność wejścia do panelu sterowania


D3STROY

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć !

Mam najdziwniejszy problem z jakimkolwiek się spotkałem.

Posiadam Windows 8 i pewnego dnia ( wczoraj ) zauważyłem że nie mogę kliknąć w ikonkę od internetu :

ustawienia%2B1.png

( tą pierwszą od lewej od góry [obrazek nie mój] )

Kliknięcie jej nie reaguje tzn. nic się nie pojawia, a powinno ( sieci, wifi itd. )

 

Z panelem sterowania też jest bardzo dziwny problem.

Do samego panelu sterowania nie mogę wejść ( po wejściu jest białe tło i cały czas się ładuje i proces się zawiesza )

Ale mogę wejść do podkategorii tj. personalizacja, dźwięk itd.

ALE nie mogę wejść do "Sieć i internet", występuje ten sam problem co po wejściu do panelu sterowania.

W poglądzie zdarzeń występują takie błędy :

"Nie można uruchomić usługi Przeglądarka komputera z powodu następującego błędu:
Usługa nie odpowiada na sygnał uruchomienia lub sygnał sterujący w oczekiwanym czasie.

Identyfikator : 7000

Źródło : Service Control Manager"

oraz

"Serwer {D63B10C5-BB46-4990-A94F-E40B9D520160} nie zarejestrował się w modelu DCOM w wymaganym czasie."

 

 

JEŻELI WIĘCEJ INFORMACJI JEST POTRZEBNE, PROSZĘ PISAĆ !

 

EDIT:

ZAUWAŻYŁEM NOWY BŁĄD :

"Działanie pakietu windows.immersivecontrolpanel_6.2.0.0_neutral_neutral_cw5n1h2txyewy zostało zakończone, ponieważ operacja wstrzymywania pakietu trwała zbyt długo.

Identyfikator : 2484"

 

 

EDIT2:

Zauważyłem że coś nie tak jest z usługami :

"Nie można uruchomić usługi Użytkowanie aplikacji z powodu następującego błędu:
Usługa nie odpowiada na sygnał uruchomienia lub sygnał sterujący w oczekiwanym czasie."

 

"Nie można uruchomić usługi Harmonogram klas multimediów z powodu następującego błędu:
Usługa nie odpowiada na sygnał uruchomienia lub sygnał sterujący w oczekiwanym czasie."

 

NIE DODAŁEM, ŻE KIEDY NAJADĘ NA PASEK BOCZNY ( PRAWY DOLNY RÓG ), NIE MOGĘ KLIKNĄĆ "USTAWIENIA" ( NIE REAGUJE )

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Cześć !

Mam najdziwniejszy problem z jakimkolwiek się spotkałem.

Posiadam Windows 8 i pewnego dnia ( wczoraj ) zauważyłem że nie mogę kliknąć w ikonkę od internetu :

ustawienia%2B1.png

( tą pierwszą od lewej od góry [obrazek nie mój] )

Kliknięcie jej nie reaguje tzn. nic się nie pojawia, a powinno ( sieci, wifi itd. )

 

Z panelem sterowania też jest bardzo dziwny problem.

Do samego panelu sterowania nie mogę wejść ( po wejściu jest białe tło i cały czas się ładuje i proces się zawiesza )

Ale mogę wejść do podkategorii tj. personalizacja, dźwięk itd.

ALE nie mogę wejść do "Sieć i internet", występuje ten sam problem co po wejściu do panelu sterowania.

W poglądzie zdarzeń występują takie błędy :

"Nie można uruchomić usługi Przeglądarka komputera z powodu następującego błędu:

Usługa nie odpowiada na sygnał uruchomienia lub sygnał sterujący w oczekiwanym czasie.

Identyfikator : 7000

Źródło : Service Control Manager"

oraz

"Serwer {D63B10C5-BB46-4990-A94F-E40B9D520160} nie zarejestrował się w modelu DCOM w wymaganym czasie."

 

 

JEŻELI WIĘCEJ INFORMACJI JEST POTRZEBNE, PROSZĘ PISAĆ !

 

EDIT:

ZAUWAŻYŁEM NOWY BŁĄD :

"Działanie pakietu windows.immersivecontrolpanel_6.2.0.0_neutral_neutral_cw5n1h2txyewy zostało zakończone, ponieważ operacja wstrzymywania pakietu trwała zbyt długo.

Identyfikator : 2484"

 

 

EDIT2:

Zauważyłem że coś nie tak jest z usługami :

"Nie można uruchomić usługi Użytkowanie aplikacji z powodu następującego błędu:

Usługa nie odpowiada na sygnał uruchomienia lub sygnał sterujący w oczekiwanym czasie."

 

"Nie można uruchomić usługi Harmonogram klas multimediów z powodu następującego błędu:

Usługa nie odpowiada na sygnał uruchomienia lub sygnał sterujący w oczekiwanym czasie."

 

NIE DODAŁEM, ŻE KIEDY NAJADĘ NA PASEK BOCZNY ( PRAWY DOLNY RÓG ), NIE MOGĘ KLIKNĄĆ "USTAWIENIA" ( NIE REAGUJE )

I co? rozwiązałeś jakoś ten problem? bo niestety mam taki sam i nie wiem jak sobie z tym poradzić :( 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...