Skocz do zawartości

Problem z Windowsem


matikolud

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie wszystko zaczeło się od tego , że gdy uruchomiłem komputer pochodził 2-3 min gdzie wogóle go nikt nie uzywał i wywalal bluee scren no to okazało się że przez symantec endpoint protection  to 'cuś' jakims cudem usunełem ale chyba nie wszystko bo gdzie niegdzie pisze że nie ma dostępu , ale teraz nie wiem jakim cudem ale wybieralem opcje przywracanie systemu , działane dobrej ostatniej konfiguracji i on się uruchamia w trybie klasycznym nie ma już bsoda tyle że np gdy wchodzę w usługi i chcem coś włączyć  nic nie moge pisze że dla tego komputera lokalnego usługa niedostępna , jak coś źle/słabo wyjaśniłem to z góry przepraszam za siebie . I teraz mam pytanie z czego mam podać logi , czy to nie jest konieczne ?A internet mi też nie działa a wcześniej wszystko ok mam każdą usługę wyłączoną i właczyć nie moge .

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Dobra już logi są tylko że nie wiem czy dobrze w gmer zaznaczyłem bo wybrałem partycje c a nie quick scan bo mam tylko jedną partycje i na górze wszystkie ptaszki zaznaczone bo komputer u cioci i on z internetem nie łączy bo nie ma ma dostępu do serwerów dns czy coś takiego  :P a więc zaznaczyłem wszystko ,bo logi który bym dostał do skryptu to wgrywam na pena, tyle że gmer wyświetlił że nic nie wykryto i zadnych logów nie było , i jadę do cioci i tam to wklejam . 

Extras.Txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...