Skocz do zawartości

Awarie różnych gier i programów, nawet po formacie


Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawię krótko swój problem:


Około miesiąca temu zaczęły się pojawiać problemy z różnymi grami. Po kilkunastu minutach działania gry (Battlefield 3, Planetside 2 lub Supreme Commander FA) pojawiał się BSoD lub crash gry (któremu towarzyszyły częstko crashe innym programów, np. Skype, Chrome, nawet Eksplorator Windows). Pewien informatyk po analizie plików .dmp po BSoD'ach polecił mi zainstalowanie od nowa Windowsa z formatem partycji systemowej. Zrobiłem to kilka dni temu, zainstalowałem sterowniki graficzne i narzędzia/sterowniki dołączone do mojej płyty z Windowsem. Jak dotąd miałem przez gry już jednego BSoD'a, ale tym razem zdarza się również że zamiast zwykłego crasha gry, również po kilkunastu minutach gry, Windows wyprasza mnie do pulpitu z takim komunikatem (załącznik). Zwróciłem się już o pomoc do jednego forum, ale bez skutku :( Za pomoc dzięki z góry.


 


Windows 7 SP1 64bit


Procesor: Intel Core i7-920


GPU: nVidia GeForce GTX 285


Płyta główna: GIGABYTE EX58-UD3R


RAM: 6 GB DDR3 SDRAM Patriot Memory


 


 


post-11126-0-38232800-1373557746_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeżeli dużo programów się crashuje, to nie jest to dobry znak.

 

Spróbuj te crashujące się pliki *.exe (przynajmniej kilka z nich, tak z 10) wziąć i przeskanować na stronie www.virusscan.jotti.org albo na www.virscan.org.

 

Jeśli przy próbie skanu któregoś będzie komunikat że został już przeskanowany, daj żeby skanował podobnie.

 

Wróć z wynikami tych skanów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...