Skocz do zawartości

"Ustawienia dla sieci zapisane na tym komputerze nie są zgodne z wymaganiami sieci"


adrenalina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam bardzo dla mnie ważny problem. Był u mnie informatyk bo nie mogłem się połączyć z internetem już wszystko mogę mam internet ale gdy chcę się połączyć z internetem przez laptopa to mam wiadomość "Ustawienia dla sieci zapisane na tym komputerze nie są zgodne z wymaganiami sieci". Znalazłem rozwiązanie z strony http://itachi.pl/2011/04/11/ustawienia-dla-sieci-zapisane-na-tym-komputerze-nie-sa-zgodne-z-wymaganiami-sieci/ ale gdy wpisuję w okno cmd to co każą czyli netsh wlan delete profile name=TP-LINK_F9F78C o "ile to jest ten ades SSID" w czarnym oknie cmd wyskakuje że nie znaleziono następującego polecenia: wlan delte profile name= i te tp link f9f78c albo że nazwa "netsh wlan delete profile name" nie jest rozpoznawalna jako polecenie wewnętrzne lub zewnętrzne. Prosze bardzo o jak naszybszą pomoc, bo pilni potrzebuję połączenia interentu z lapropem. Z góry bardzo dziękuje

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...