Skocz do zawartości

Windows 8 denerwujące problemy


duleba38

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Otóż no chciałbym aby mój durny laptop zaczął chodzić jak na taki laptop przystało. Bardzo mnie on nawet wkurza, ponieważ:

 

1) Chcę włączyć menedżer zadań, panel sterowania - muszę czekać nawet 5 minut lub w ogóle, zanim się to włączy.. Gdy chcę wyłączyć menedżer zadań, (z tego X) to się zawiesza i muszę z tym walczyć. No można się wkurzyć..

 

2) Odpalam muzykę w WMP i też czekam parenaście sekund zanim się ona włączy. W tym czasie WMP łapie laga i nie odpowiada.

 

3) Laptop potrafi się włączać 10 minut, bywa to różnie tzn. Raz włączy się jak rakieta i tak będzie chodził, raz się włącza jak ślimak i cały laptop muli. Mam ochotę go przez okno wyrzucić. 

 

4) Ostatnio tego nie ma, ale wcześniej np. włączam grę, odpalam muzykę i ten dźwięk skwierczy, jest nieczysty, piszczy itp. Niezależnie czy głośnik, słuchawki..

 

I więcej nie pamiętam. No można się wkurzyć.. Normalnie dać za laptopa 2600 zł, a kurde ma problemy żeby muzykę odpalić.. Totalna żenada ten laptop.. A i parametry:

 

i5 3210M

Radeon HD 7670M

6 GB RAM DDR3

Dysk 1000 GB

WIN 8 64 BIT

 

Może wiecie, dlaczego się tak dzieje? Mam już dosyć tych laptopów!!! Sprzedam go w cholerę i tyle, mam go już dosyć. Totalnie nie spełnia oczekiwań. Mhm.. 4 rdzeniowy procesor 3,10 Ghz.. A żeby coś włączyć to jest wielki problem. Teraz pracuje w "miarę", ale coś nowego włączę i już lagi itp. 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Podejdź do jakiegoś niezależnego serwisu z Twojego miasta i zostaw go na konfigurację i optymalizację przedstawiając oczywiście jakie masz problemy. Zapłacisz parę złotych serwis będzie zadowolony i zapewne Ty. Zanim rozwiążesz w/w problemy komunikując się przez forum minie tydzień i pewnie tak się nie uda wszystkiego zrobić.

Odnośnik do komentarza

Na początek bym proponował delikatną czystkę. Odznacz w Autoruns > Logon:

-AdobeAAMUpdater

-Dropbox

-CCleaner

Odznacz w Scheduled Task:

-Java Update Scheduler

-SAgent/Samsung

-Settings/Samsung

-TuneUpUtilities

Przestaw usługi wylistowane poniżej na Uruchomianie Ręczne - Start wpisz Usługi > uruchom > prawy klik > właściwości > Typ uruchomiania > Ręczny:

-AdobeFlashPlayerUpdateSvc

-NAUpdate

-SwitchBoard

-TuneUp.UtilitiesSvc

Wykonaj restart systemu. Super poprawy pewnie nie będzie, log Autoruns jest w takim stanie średnio czytelny, lecz Ty masz sys 8x64 i z tego co kojarzę w postaci pliku arn byłby np u mnie nieotwieralny. Do wglądu w procesy itp wyprodukuj również logi OTL: KLIK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...