Skocz do zawartości

Poczta usługi Windows Live


stam222

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Dawno mnie tutaj nie było i cieszę się, że forum się rozrosło i stoi na wysokim poziomie.

Kilka dni temu pojawił się u mnie taki dziwny problem.

Mam laptopa HP Pavilon dv i do tej pory wszystko bylo ok. Za bardzo przy nim nie grzebałem i nie "tuningowałem". Ponieważ laptop ma już jakieś 2-3 lata to i bateria jest już do niczego, aczkolwiek na pasku obok zegara pokazuje, że zasilany jest z bateri (w moim wypadku podłączony jest cały czas do kabla bo inaczej się nie ujedzie).

Programu pocztowego używam bardzo często i jest mi bardzo potrzebny (wygodny). Kiedyś nie włączyłem wi-fi i przestawił się w tryb offline i od tamtego czasu nie działa.

post-78-0-32899700-1372151571_thumb.jpg

Zaptaszkowało się na cacy i nie mogę z tym nic zrobić. To znaczy jest tak, że jak klikne na to jestem połączony z netem (on line) ale w momencie kiedy klikam na "odbierz poczte" (synchronizacja) to od razu przechodzi w tryb offline.

Wyswietla się również błąd, że niby to uzytkownik anulował operację z czym się absolutnie nie zgadzam.

post-78-0-11059200-1372151876_thumb.jpg

Powiem Wam, że nie wiem co z tym począć i co robić, zeby poczta znowu działała. Mam nadzieję, że mi pomożecie.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...