Skocz do zawartości

4 BSoD w cztery dni


student

Rekomendowane odpowiedzi

Od czterech dni mam blue screeny, podejrzewam że od pogody po prostu za ciepło

nie ukrywam że mój system jest już trochę zużyty po przywracaniu systemu bo myślałem że system padł a to modem nie działał i planuję coś z tym zrobić

wiem, że mam jakiś problem z padającym dyskiem i raz na miesiąc muszę robić Check Disk.

Nie wiem jak zrobię format dysku C to nie stracę możliwości włączenia Partycji Recovery

 

jako że w systemie mam tylko jeden plik .dmp w %WinDir%/minidump resztę blue screenów trzeba by szukać w innym miejscu

 

 

mam dodatkowo linuxa jak windows robi BSoD tylko go też dałem radę zepsuć i mam konto administratora bez hasła i tak samo konto zwykłego użytkownika i jak chcę coś zmienić to mam podać hasło admina a on go nie ma no i klops

 

a wcześniej coś pokręciłem na linuxie i przy logowaniu do konta bez  hasła miałem hasło którego konto nie ma

musiałem konto usnąć bo jeszcze się dało i dodać je jeszcze raz

 

a teraz ten linux działa identycznie jak ktoś skazany na konto gościa w windows, pomijąc fakt, że linux ma konto sesji o  podobnym działaniu jak gość na windows

 

plik .dmp http://www.uploady.com/download/7LTKps1-3W/062313-51651-01-dmp

Edytowane przez student
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Od kiedy używasz tego VirIt Explorer'a firmy TG Soft ? (to podobno taki program Antywirusowy multi talent).

 

Problem stworzył najprawdopodobniej wyżej wspomniany program a dokładnie moduł VIRAGTLT.SYS tegoż programu.

Polecam odinstalować VirIt Explorer, zainstalować Avasta lub MSE i sprawdzić co się będzie działo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...