Skocz do zawartości

Microsoft Powerpoint


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mimo, że mam legalnego windowsa (win7 x64), mam niesamowicie okrojony pakiet office.

Skutkiem czego nie mam np. powerpointa na którym mi zależy, kolejnym utrudnieniem jest pobranie go z sieci. Pomijam fakt, że ZAWSZE wiąże się to z pobraniem jakiegoś dziadostwa (nowe wyszukiwarki itd) to kończy się to pobraniem wersji viewer. Interesuje mnie jakaś stara wersja np. 2007 żebym mógł w spokoju robić sobie prezentacje. Proszę o jakieś sprawdzone linki.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Tak, też korzystam z Libre, ale pomimo, że wyszła nowa wersja to nie naprawili paru dokuczliwych błędów i nie ma takiej samej funkcjonalności jak MSO. Przykładowo tworzę wykres w MSO Excel i tu mogę po wstawieniu regresji (linii trendu) do wykresu tak ustawić regresję, aby przecinała wykres w wybranym punkcie. W LO nie ma takiej opcji i dodatkowo ma mniej opcji wyboru linii trendu.

 

A tym denerwującym bugiem jest crashowanie się aplikacji, gdy korzysta się z równań (equation) w LO Writer oraz czasem gdy jest otwarty równocześnie LO Writer i Calc i zamykając okno np. Calc wywala cały program.

Odnośnik do komentarza

Studenci korzystają i myślę, że sporo osób z branży profesjonalnej.

 

Ale takiemu przeciętnemu domowemu użytkownikowi rzeczywiście raczej się nie przyda :)

Przyznam się, że nigdy nie używałem LO Impress, aczkolwiek powinien spełniać te same funkcje co MSO PowerPoint, bo nie da się tu za bardzo namieszać :)

 

LO lubię i używam, głównie dlatego, że jest za darmo i ma wbudowaną funkcję zapisu do pdf. Dodatkowo mam na komputerze upośledzonego MSO, którego nienawidzę (wersja 2010, starter). Raz że ograniczony (starter), dwa po holendersku (!?), trzy, żeby go uruchomić, muszę ręcznie uruchomić zadanie naprawy pakietu MSO z Harmonogramu Zadań. A i jeszcze bardzo utrudnia pracę, bo nie można dodać tytułów wykresu i osi na wykresie tylko trzeba wejść w specjalną zakładkę i pojedynczo dodawać, koszmar. I oczywiście nie działa Clipboard do kopiowania danych z MSO do np. LO i odwrotnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...