Skocz do zawartości

Sterownik Ekranu przestał działać + blackscreen


dantey115

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

xD oszukali mnie z phenomem :<

mniej wiecej wyglada to tak. Tego intela kupilem dziewczynie. Sam troche sie znam na sprzecie bo wielokrotnie sobie kupywalem. Wiec wybralem cos w necie i kupilem bo wiadomo jak to z cenami. Sam mam własnie tego "phenoma" z radeonem HD4850. Ale ze sie psuł intel to ja sie wzialem za naprawde, więc ja go testuje. Wlozylem karte SWOJĄ do tego intela i działała mniej wiecej 12.30-16. O 16 był restart bo przez program taki glupi głosu nie było. Pozniej po restarcie 16-20.30. I Nie było problemów. Wczoraj włożyłem tego nowego radeona HD7850 do swojego i grałem no tez sporo. Tak od 18.40 do północy. I też nie było problemów.
Dodam jeszcze, że w tamtym intelu albo wejscie pci jest jakies dziwne albo gdzies obudowa za mała, bo ledwo co karta w nie wchodzi od strony tylnej czesci obudowy. Przod wchodzi lekko a tył juz gorzej trzeba troszke mocniej.
 
@ wieslaw531
 
Zestawy podałem oba, jeden to phenom drugi ten intel. Różnią się tylko kartami graf. W intelu powinien być HD7850 ale jak mowilem psuje sie, a HD4850 działa. U mnie na Phenomie obie karty działaja. Karty HD4850 nie podawałem z HWinfo dlatego mowilem ze jutro podam, bo teraz komputer zostawiłem u dziewczyny.
 
Edit: Sprobowałem włączać inne gry jakieś nowsze na zestawie Phenom + HD7850. To na Fifie 12 i 13 zacina sie tak jakby klatki gubiło... Frapsem niby ma stałe 60 fps ale przycina i to dosc czesto. Inne nie przycinały.

Edit 20:30 - Zrobiło mi się to podczas grania na Phenomie z HD7850, Pojawił sie szary ekran... nic nie dzialało. I za 30 sec sie odcieło.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...