Skocz do zawartości

Znikające wolne miejsce na partycji systemowej.


Istari

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie,

Temat ten miałem z początku wrzucić do działu Windows XP, jednak podczas skanowania programem Gmer, pojawił się rootkit (chociaż folder w ktorym jest - Jet Clean - mogłbym odrazu usunąć, jednak nie chciałem podejmować żadnych króków, dopóki nie pokażę logów). 
Na laptopie z Windows XP dość szybko znika wolne miejsce na partycji systemowej. Sprawdzając wagę wszystkich plików na partycji wynika, iż czasami znika ok. 5 - 10 GB. Usunąłem pliki hibernacji, zmniejszyłem nie co wielkość zarezerwowanej pamięci wirtualnej, pliki przywracania systemu, ilość miejsca zarezerwowanwgo przez kosz systemowy, usunąłem również kopie aktualizacji systemu. Użyłem programów: CCleaner i Odkurzacz. Zainstalowałem również Jet Clean, jednak go nie użyłem i po chwili odinstalowałem. Chkdsk również nie pokazał żadnych błędów.
Załączam wymagane logi.

Pozdrawiam.

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Opublikowano

Sprawdziłem przy pomocy Space Sniffer co zajmuje tyle miejsca, jak okazało się były to kopie zmian w poszczególnych aplikacjach jak również kopie plików w programach do edycji, projektowania itp. Na partycji C jest już więcej miejsca :)
Myślę, że temat można zamknąć.

Dziekuję i pozdrawiam :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...