Skocz do zawartości

Komputer dziala bardzo wolno... coraz wolniej


Webasia

Rekomendowane odpowiedzi

Uruchom OTL i w oknie Własne opcje skanowania/skrypt wklej

 

:OTL
IE - HKLM\..\URLSearchHook: - No CLSID value found
IE - HKLM\..\URLSearchHook: {855F3B16-6D32-4fe6-8A56-BBB695989046} - No CLSID value found
O2 - BHO: (Searchqu Toolbar) - {99079a25-328f-4bd4-be04-00955acaa0a7} - Reg Error: Value error. File not found
O3 - HKLM\..\Toolbar: (no name) - {ae07101b-46d4-4a98-af68-0333ea26e113} - No CLSID value found.
O3 - HKU\S-1-5-21-315645642-988921762-3928743609-1006\..\Toolbar\WebBrowser: (no name) - {E7DF6BFF-55A5-4EB7-A673-4ED3E9456D39} - No CLSID value found.
O9 - Extra Button: ICQ Lite - {B863453A-26C3-4e1f-A54D-A2CD196348E9} - Reg Error: Value error. File not found
O9 - Extra 'Tools' menuitem : ICQ Lite - {B863453A-26C3-4e1f-A54D-A2CD196348E9} - Reg Error: Value error. File not found
O9 - Extra Button: ICQ6 - {E59EB121-F339-4851-A3BA-FE49C35617C2} - Reg Error: Value error. File not found
O9 - Extra 'Tools' menuitem : ICQ6 - {E59EB121-F339-4851-A3BA-FE49C35617C2} - Reg Error: Value error. File not found
DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Stopped] -- c:\documents and settings\all users\application data\trusteer\rapport\store\exts\rapportms\39624\rapportiaso.sys -- (RapportIaso)
DRV - File not found [Kernel | System | Stopped] -- C:\Program Files\Trusteer\Rapport\bin\RapportEI.sys -- (RapportEI)
DRV - File not found [Kernel | System | Stopped] -- C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Trusteer\Rapport\store\exts\RapportCerberus\baseline\RapportCerberus32_42020.sys -- (RapportCerberus_42020)
DRV - File not found [Kernel | System | Stopped] -- -- (PCIDump)
DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Stopped] -- C:\Program Files\MSI\Live Update 5\NTIOLib.sys -- (NTIOLib_1_0_4)
DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Stopped] -- system32\DRIVERS\Apfiltr.sys -- (ApfiltrService)

:Files
C:\FOUND.000
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\ESET
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Babylon
C:\Documents and Settings\richie\Application Data\AVG Secure Search
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\AVAST Software
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\DriverGenius
C:\Documents and Settings\richie\Application Data\searchquband
C:\Documents and Settings\richie\Application Data\BabylonToolbar
C:\Documents and Settings\richie\Application Data\Toolbar4
C:\Recycled

:Services
AviraUpgradeService
O&O Defrag

:Commands
[reboot]

 

Kliknij w Wykonaj skrypt.

 

 

Zrób nowy skan OTL i przedstaw raport (Extras nie potrzebny)

 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

1.Sprawdź w dodaj/usuń programy czy masz > Sentinel System Driver  i DriverAgent, jak są odinstaluj.

 

2. Uruchom OTL i kliknij Sprzatanie.

wszystko zrobione, jak poradziles...

 

 

ale to ciekawostka :) tak sobie sprawdzam teraz co to mam na tym XP po konwertowaniu i znalazlam cos dziwnego...

zniknely mi opisy grup dyskow i napedow w ''moj komputer''

same ikonki i opisy sa... tylko przedtem byly one pogrupowane w... nie wiem, czy dobrze pamietam:

dyski lokalne

dyski wymienne

byla chyba tez taka grupa - foldery udostepnione w sieci

teraz wszystko jest i dziala ale bez tych nazw grup... nie wiem , czy jasno to wytlumaczylam, najprawdopodobniej - nie... wiec zamieszczam zdjecie ekranu...

Odnośnik do komentarza

No to na koniec została nauka własna > https://www.fixitpc.pl/topic/46-optymalizacja-i-odchudzanie-windows-xp/

 

Jak zachowuje się system?

o jejku :) ale szybki jestes!

wlasnie opisalam cos w moim poprzednim poscie :)

a system? no jest wyrazna poprawa... moze nie jest to jakas wyscigowa predkosc... ale dziala i odpowiada na polecenia :) i mozna go uzywac - a to najwazniejsze! serdecznie dziekuje ...

czy jesli dolozylabym troche RAM to by przyspieszyl?. czy to jest zalezne od procesora, ktory jest starenki i slabienki... ? :(((

Odnośnik do komentarza

 

same ikonki i opisy sa... tylko przedtem byly one pogrupowane w... nie wiem, czy dobrze pamietam:

dyski lokalne

dyski wymienne

byla chyba tez taka grupa - foldery udostepnione w sieci

teraz wszystko jest i dziala ale bez tych nazw grup.

Ja nic nie usuwałem co miałoby wpływ na nazwy dysków. PPM na wolne pole > Widok i tam możesz ustawić > miniatury > kafelki > lista > szczegóły

 

Jeśli dyski miały opisy > PPM na dysk > zakładka Ogólne i wpisujesz nazwe dysku > Zatwierdzasz

 

czy jesli dolozylabym troche RAM to by przyspieszyl?. czy to jest zalezne od procesora, ktory jest starenki i slabienki... ?

Nie ma sensu inwestycja w ten komp. Jest to egzemplarz muzealny.

Odnośnik do komentarza

Ja nic nie usuwałem co miałoby wpływ na nazwy dysków. PPM na wolne pole > Widok i tam możesz ustawić > miniatury > kafelki > lista > szczegóły

 

Jeśli dyski miały opisy > PPM na dysk > zakładka Ogólne i wpisujesz nazwe dysku > Zatwierdzasz

 

Nie ma sensu inwestycja w ten komp. Jest to egzemplarz muzealny.

hihihi :) alez on ma tylko 10 lat!!!

jako muzealne traktuje sie chyba takie starsze niz 25? :)))

a swoja droga ja nie sugeruje, ze to Ty cos usunales... ostatnio bardzo wiele tobilam na tym kompie :) i z pewnoscia ja co pokrecilam... ale ok, zaraz ide tam do moj komputer i postaram sie cos porobic :)

jeszcze raz dziekuje :)

Odnośnik do komentarza

Nie ma sensu inwestycja w ten komp. Jest to egzemplarz muzealny.

Jak byś jednak... ^_^

 

Tu jest specyfikacja Twojej płyty głównej KT3V (MS-6712) - http://pl.msi.com/product/mb/KT3V.html#/?div=Detail a manual tu: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1409612.html

Z manuala wynika, że możesz do płyty wrzucić max 3GB RAM (3x1GB). Jakiej? - patrz na Main Memory specyfikacji. Inwestycja teraz w pamięci RAM do tej płyty to średnio mądry pomysł.

Jak chcesz jednak podrasować swojego kompa to zacznij od wymiany procesora a kosteczki dołożysz ewentualnie potem.

 

Tu masz ofertę procesorów na Allegro - http://allegro.pl/procesory-amd-athlon-socket-a-71700?order=p Zainteresuj się procesorami Athlon XP XXXX+ NP.:

PROCESOR Athlon XP 2500+ - http://allegro.pl/procesor-athlon-xp-2500-axda2500dkv4d-barton-i3145691321.html

PROCESOR Athlon XP 2800+ - http://allegro.pl/procesor-athlon-xp-2800-axda2800dkv4d-barton-i3145699061.html

 

To tak wygląda aktualnie w Polsce. Porównaj co i za ile kupisz w GB. Zastanów się czy chcesz inwestować w ten komputer i podejmij decyzję.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...