Skocz do zawartości

Problem z Instalatorem Windows


slimik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

Pracuję na systemie windows 7 pro, wczoraj wystąpił u mnie problem z Instalatorem windows, próba instalowania lub odinstalowania programów opartych na windows installer (konkretnie chodzi o naprawę pakietu office 2003) kończy się następującym błędem -  " Nie można uzyskać dostępu do usługi Instalator Windows. Może mieć to miejsce jeśli, jeśli Instalator Windows jest niepoprawnie zainstalowany. Skontaktuj się z działem pomocy technicznej". Natknąłem się na podobny temat na forum, skorzystałem ze wskazówek:

 

http://www.tweaking.com/content/page/repair_msi_windows_installer.html

http://support.microsoft.com/kb/2438651

 

niestety nic nie pomogło,

usługa ma status zatrzymany, typ uruchomiania na ręczny - próba uruchomienia usługi zwraca komunikat - " Usługa Instalator Windows na komputer lokalny uruchomiła się a następnie zatrzymała. Niektóre usługi zatrzymują się automatycznie, jeśli nie są używane przez inne usługi lub programy." Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

dzięki za szybką odpowiedz, niestety pojawił się problem w pkt. 3, próba zmieniania nazwy plików skutkuje komendą "odmowa dostępu", zauważyłem również że brakuje folderu dllcache

 

zmieniłem nazwy plików przy pomocy minixp niestety nie wiem w jaki sposób zainstalować na nowo instalatora  komenda msiexec /regserver nie działa bo nazwa nie jest rozpoznawana jako polecenie wewnętrzne lub zewnętrzne, program wykonywalny, lub plik wadowo

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...