Skocz do zawartości

Spadek wydajności laptopa i grzanie się


sadguy

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Asus A53T Series:

AMD A6-3400M 1.4 GHz z Turbo Boost up to 2.4.+ zintegrowana Radeon HD 6520G

Radeon HD 7670M 1GB

6GB Ram

Win 7 Home Premium

 

Wiem, że się grzeją, ale temperatury były niższe. Kratki również wyczyszczone są. Do pomiaru używam Core Temp, tudzież CPU-Z. Wszystko byłoby ok, gdyby nie spadek fps w grach, nawet tych mało wymagających.

Odnośnik do komentarza

Zasilacz mam od nowości ten sam, od Asusa. Tak, jest ustawione na wysoką wydajność wszystko. Z tymi kartami do końca nie jest tak kolorowo. gdzieś czytałem, że aby działało Dual graphics, to potrzeba gry, która korzysta z Directx 11, a wszystkie gry, które korzystają z niższych Directów ciągnie tylko zintegrowana karta. Także, to zależne od gry.

 

Dodam jeszcze, że występuje u mnie ten problem: https://www.fixitpc.pl/topic/17258-reset-laptopa/ i może on ma coś z tym wspólnego?

Odnośnik do komentarza

Dual graphics

Odpuść sobie to, tylko więcej problemów niż korzyści.

W BIOS-ie nie masz opcji, aby działała tylko karta dedykowana? Jeśli masz, to ustaw , aby była tylko karta zewnętrzna.

Dodam jeszcze, że występuje u mnie ten problem: [...] i może on ma coś z tym wspólnego?

Nie wiem od czego zacząć, ale zrób skan za pomocą MHDD i daj tutaj wyniki w postaci screena.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...