Skocz do zawartości

Pseudo haker


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio korzystalam z gry online i trafilam na kogos, kto straszyl mnie swoimi wielkimi umiejetnosciami hakerskimi, ze wlamal mi sie na komputer. Watpie w to, ale czy jest to mozliwe przez gre online? Rok temu miałam przeboje z jednym hakerem, ktory wlamal mi sie na lapka, ale rozwiazalam problem. Mimo wszystko mam prosbe aby ktos sprawdzil moje logi czy wszystko jest z komputerem OK. Mam jeszcze jedno pytanie, czy jak ktos wlamie sie na moj laptop, a ja jestem podlaczona do sieci domowej internetu przez ruter to czy jest mozliwe, zeby rowniez wlamal sie na inne komputery podlaczone do tej samej sieci?

Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedz.

Extras.Txt

gmer.txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

W logach niczego szkodliwego nie ma, brak jakichkolwiek śladów infekcji i nie ma się do czego przyczepić. Także moim zdaniem nie ma się czego obawiać.

 

 

Mam jeszcze jedno pytanie, czy jak ktos wlamie sie na moj laptop, a ja jestem podlaczona do sieci domowej internetu przez ruter to czy jest mozliwe, zeby rowniez wlamal sie na inne komputery podlaczone do tej samej sieci?

 

Teoretycznie istnieje taka możliwość, ale w praktyce to wcale nie jest takie proste.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...