Skocz do zawartości

Problem z otwarciem dysku przenośnego


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Mam problem z otwarciem dysku przenośnego (Maxtor OneTouch) Komputer był w serwisie: zainstalowano nowy dysk twardy i oprogramowanie (windows xp). Od tej pory nie mam dostepu do dysku zewnętrznego. Zainstalowałam oryginalne sterowniki, ale bez zmian - komputer wykrywa dysk i pokazuje, że działa prawidłowo ale zamiast folderów z zawartością pokazują się tylko 3 ikony (autorun, maxsyncconfig,mxoicon) które nic nie otwierają. Być może źle zainstalowałam sterowniki. Nie mam już pomysłu. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Zróbmy inaczej. Sprawdzimy co znajduje się na dysku wymiennym.

 

Start > polecenie uruchom > wpisz cmd

 

w oknie konsoli wklej komendę

 

DIR /S X:\ >C:\Lista.TXT

 

za literkę X wpisujesz literę pod jaką widać dysk wymienny

 

klikasz Enter

 

na dysku C otrzymasz log  pt. Lista.txt  > bedzie to wykaz wszystkich plików i folderów które są na nośniku wymiennym

Odnośnik do komentarza

Zrobiłam. Jest to co powinno być

Pokazuje m.in. coś takiego:

Katalog: K:\MaxSync\OT_MS_W_MYDOC\MUZYKA\Gosia\GOSIA\SYD BARRETT\Syd Barrett - Barrett

I jak wszystko było ok to po kliknieciu na dysk k otwierał sie folder MaxSync potem OT_MS_W_MYDOC itd....  a  jak juz pisalam nie ma teraz żadnych folderów tylko te dziwne ikony

 

:)

Odnośnik do komentarza

W takim razie nie jest wykluczone, że infekcja przestawiła atrybuty plików na ukryte.

 

Proponuje wstawić logi z OTL Diagnostyka: ogólne raporty systemowe - Fixitpc.pl

 

Pobierz także USBfix http://sosvirus.org/viewtopic.php?f=207&t=192&sid=c634e4f435490beb4e879d8c6ede31dd

i wykonaj skan z opcji Listing przy podpiętym dysku wymiennym.

 

Logi daj do posta jako załaczniki

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...