Skocz do zawartości

Brak w oknie autostartu skrótu do uruchomienia instalacji


CJGrass

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

posiadam Windows 7 x64 Ultimate SP1 i od jakiegoś czasu zauważyłem, iż wsadzając płyty do napędu pojawia się okienko autostartu lecz w tym oknie brak skrótu do uruchamiania instalacji, czyli tak jakby system omijał pliki z napędu autorun.inf.

Czy możecie mi pomóc to naprawić?

Kiedy wkładam płytę z muzką wszystko działa i uruchamia się program do audio CD. Tak samo jeżeli uruchamiam film dvd wszystko startuje automatycznie, tylko programy, gry które posiają autorun.inf nie są zczytywane, dla przykładu oto screenshot okna autoodtwarzania po wsadzeniu oryginalnej płygy CoD2:

asdaasd.jpg

 

Z góry dzięki za pomoc w rozwiązaniu tego problemu,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Kiedy wkładam płytę z muzką wszystko działa i uruchamia się program do audio CD. Tak samo jeżeli uruchamiam film dvd wszystko startuje automatycznie, tylko programy, gry które posiają autorun.inf nie są zczytywane,

Windows 7 ma blokadę na wykonywanie plików autorun.inf. Możesz zmienić autoodtwarzanie > Panel sterowania > Programy domyslne > Zmień ustawienia funkcji autoodtwarzanie > oprogramowanie i gry

 

i tam zmieniasz opcję

Odnośnik do komentarza

...Jak rowniez nie ma nic wspolnego fakt, ze u siebie mozesz zmieniac wszystko... Nie pytalem sie czy mozesz zmieniac tylko jak naprawic swoj problem, ale widocznie weszlo to gdzies glebiej w system i musze z tym zyc. Pozostale funkcje dzialaja i moge wskazywac jaki program ma sie uruchamiac przy danej czynnosci. Tak samo dziala przywracanie ustawien domyslnych lecz to rowniez nie przywraca funkcji uruchaniania instalacji programu czy gier.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Powrócę do tematu, gdyż po roku od nowej instalacji znowu pojawił się ten sam błąd :)
Używam zntywirusa ESET Smart Security, a wszystko mogło się stać po usunięciu wirusa ComboFixem.
Przesyłam logi z OTL.
Rónież wykonywałem różne rzeczy z poradnika znajdującego się tutaj http://traxter-online.net/wlaczanie-wylaczanie-autoodtwarzania/ - nic nie pomaga.

Extras.Txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...