Skocz do zawartości

Windows 7 stale restartuje


Rekomendowane odpowiedzi

WItam,

 

dzis (okolo 1,5 h temu) mialam normalnie pracujacy system,

w pewnym momencie pojawil sie komunikat "system napotkal blad krytyczny i zostanie zakmnięty w ciagu minuty, zapisz swoja prace..."

i tak w kolko robi - nic nie mozna mu zrobic, w trybie awaryjnym sie nic nie zmienia

 

nic nowego nie instalowalam, jedyny potencjalny winny to maile - ale nie otwieralam nic podjerzanego - nawet nie wiem czy to infekcja czy nie

 

znalazlam watek na tym forum o nazwie: Ciagly restart komputera i wirus sirefef.ah

tam Pan Krzysztof opisal to samo co jest u mnie - tylko ze ja nie wiem czy to jakis wirus bo nie wiem jak to sprawdzic

 

postapilam tak jak jest opisane w dziale: Diagnostyka infekcji na niestartujących Windows

mam log z programu frst.exe (zalaczam)

 

EDIT: Doczytalam ze mam miec jeszcze logi z OTL i GMER.

Log z OTL zalaczam dodatkowo.

 

Jednak po uruchomieniu GMER, buttonik zmienil sie na STOP, a potem pokazalo sie okienko z komunikatem:

"Instrukcja spod 0x00412311 odwoluje sie do pamieci pod adresem 0x89177c7e. Pamiec nie moze byc read. Kliknij OK, aby przerwac dzialanie aplikacji."

 

co teraz powinnam zrobic??? - rozumiem ze bez tego raportu nikt mi nie pomoze...

 

W polu typ sa 2 pozycje:

.text

.text

 

W polu nazwa jest odpowiednio:

ntkrnlpa.exe!ZWSaveKeyEx + 13AD

ntkrnlpa.exe!KiDispatchlnterrupt + 5A2

 

do kazdej przypisane sa wartosci odpowiednio:

8A84A579 1 Byte [06]

8A86EF52 19 Bytes [E0, 0F, BA, F0, 07, 73, 09, ...] {LOOPNZ 0x11; MOV EDX, 0,97307f0; MOV CR4, EAX; RET ; MOV ECX, CR3}

 

mam nadzieje ze doczytalam co mam jeszcze przedstawic - jak cos ominelam to prosze o podpowiedz, bo chcialabym zebyscie mogli mi pomoc...

 

 

pozdrawiam

Karolina

FRST.txt

Extras.Txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...