Skocz do zawartości

Brak dźwięku - nie wykrywa urządzeń audio


trader5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Przeglądając forum, zauważyłem, że nie dawno ktoś miał podobny problem - nie chciałem jednak podejmować działań na własną rękę - dlatego proszę o pomoc.

 

Przedwczoraj, w pewnym momencie - po ponownym uruchomieniu komputera - przestał działać dźwięk, a system nie wykrywa urządzeń audio. Prawdopodobnie w sobie znany sposób zniknęły wszystkie sterowniki w tym zakresie.

 

Wydaje mi się, że mam kartę dźwiękową zintegrowaną - nie wiem, bo nie jestem w stanie odczytać, w menadżerze urządzeń niczego nie znajduje i nie informuje nawet o podłączonych urządzeniach, do których brakuje sterowników. A głośniki cały czas mam podpięte - po przepięciu do laptopa okazuje się, że działają, więc to też nie jest problem jakiegoś popsutego kabla etc.

 

Załączam logi: OTL; Extras; GMER - nie wiem, czy tam coś widać.

Natomiast podejrzewam, że powinno być to działanie jakiegoś robaka, skoro dźwięk przestał działać momentalnie.

 

Usiłowałem doinstalować sterowniki do dźwięku (zapewne źle wybrałem wersję), ale nic to nie dało.

 

Proszę  o wsparcie.

Extras.Txt

GMER.txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Przyznaję się bez bicia, że nie wiem, jakie sterowniki mam zainstalować. Dźwięk mam zintegrowany, nie mam osobnej karty dźwiękowej.
 
Mam prośbę o pomoc, żeby ktoś mi doradził.
 
Dla zobrazowania, jak to wygląda u mnie - wrzucam w .txt raporty z Everesta - oddzielne dotyczące Multimediów; Dźwięku i zbiorczy odnośnie całości sprzętu.

Report_Dzwieki.txt

Report_Multimedia.txt

Report_All.txt

Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem - mam ustawione na auto.

 

Co ciekawe - bez dokonywania żadnych zmian - dźwięk zaczął działać (pojawiła się ikonka przy zegarze; w panelu sterowania identyfikuje urządzenia audio).

 

Oczywiście - wolałbym zrozumieć, na czym polegał problem, żeby być na przyszłość przygotowanym - ale chwilowo działa.

 

Dziękuję wszystkim za pomoc, gdyby się posypało - będę pisał.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...