Skocz do zawartości

Sterowniki do procesora AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4000+


Black

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem ze znalezieniem sterowników do tego procesora - AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Processor 4000+. Szukałem w Google, na oficjalnej stronie AMD i nic. Wiecie, skąd mógłbym pobrać te sterowniki?

Słyszałem, że trzeba też zainstalować AMD Dual-Core Optimizer i jego także nie mogę nigdzie znaleźć...

 

System operacyjny to Windows XP Professional SP3.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Mam problem ze znalezieniem sterowników do tego procesora - AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Processor 4000+. Szukałem w Google, na oficjalnej stronie AMD i nic. Wiecie, skąd mógłbym pobrać te sterowniki?

Słyszałem, że trzeba też zainstalować AMD Dual-Core Optimizer i jego także nie mogę nigdzie znaleźć...

 

System operacyjny to Windows XP Professional SP3.

 

 

 

Ściągnij sobie driver genius professional a on sam wszystko znajdzie

Odnośnik do komentarza

Wychodzi na to, że to chyba są sterwniki do tego procesora - klik. Na oficjalnej stronie AMD wszystko jest tak ogólne opisane, że trzeba się po prostu domyślać... Innych sterowników, które mogłyby bardziej pasować do tego procesora nie znalazłem, dlatego wydaje mi sie, że to własnie te.

 

A co z tym AMD Dual-Core Optimizerem? On też jest potrzebny, czy można się bez niego obejść?

Odnośnik do komentarza

Program wydany przez AMD jest sprawia, że wszystkie aplikacje włącznie z systemem operacyjnym widzą dwurdzeniowy procesor jako pojedynczą jednostkę, co rozwiązuje problem aplikacji, które nie są w stanie obsłużyć dwurdzeniowych urządzeń.

 

Bardziej to jest jak byś chyba chciał graćw stare gry ( np w csie na paru takich prockach gra działała 2x za szybko) jak nie grasz to ci to nie potrzebne ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...